Zeynep Korel: 30 yaşında annemden dayak yedim!

Hülya Darcan’ın kızı, Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel’den magazin dünyasını sarsacak sözler: Hep annemin beni sevmediğini düşünerek büyüdüm. Bergüzar’a annelik bile yaptım. Ama annem iki kızını birbirine kırdırdı

31 Ekim 2019, Perşembe 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Annem aldatılmış bir kadındı'

'Annem aldatılmış bir kadındı'

Son günlerin çok konuşulan ismi Zeynep Korel, tüm merak edilenleri Günaydın’dan Tuba Kalçık’a anlattı:


Annemle babamın evliliği sorunluydu. Aldatılmış bir kadındı annem. Evde hep kavga vardı. Annem hep ‘Zeynep olmasaydı boşanırdım’ derdi; beni engel olarak gördü. Sevilmediğimi düşünüyordum. Annem, bendeki hatalarını Bergüzar’da yapmadı.

'Annem beni uçurumdan attı'

'Annem beni uçurumdan attı'

‘Bergüzar bana ‘küçük anne’ derdi. Çok düşkünüm ona… Annem beni uçurumdan attı. İki kızını birbirine kırdırdı. Kardeşimin evliliğiyle ilgili hiç konuşmadım, sadece ABD’deki işimi anlattım. Bergüzar bana aylık yardım yapmadı; istemem de zaten. Sadece kızım eğitim ve sağlık masraflarını karşılıyordu.

'Annemden de babamdan da şiddet gördüm'

'Annemden de babamdan da şiddet gördüm'

Babamdan da, annemden de şiddet gördüm. Babam dayak yiyerek büyüdüğü için ona bu durum normal geliyordu. Onu suçlamıyorum. Annem daha çok psikolojik şiddet uyguluyordu.

'İçindeki buhrana yenildi ve bana şiddet uyguladı'

'İçindeki buhrana yenildi ve bana şiddet uyguladı'

Ama en son 30 yaşındayken dayağını yedim. Babamı yeni kaybettiğimiz bir dönemdi. İçindeki buhrana yenildi ve bana şiddet uyguladı. O yaşta dayak yemek gururuma dokunmuştu.

'Türk komşularım basına sızdırmış'

'Türk komşularım basına sızdırmış'

Temizlikçilik yaptığımı ben duyurmadım. Olay şöyle gelişti; benim apartmanımda Türkler de oturuyor. Bazı dairelere temizlik yaptığım bilinince Türk komşularım bunu basına sızdırmış. Benden kadın olarak Amerika'da kendi ayakları üstünde durmak için verdiğim mücadeleyi anlatmamı istediler.

'Temizliğe gittiğim bazı dairelerden daha pahalı bir evde oturuyorum'

'Temizliğe gittiğim bazı dairelerden daha pahalı bir evde oturuyorum'

Ben temizlik şirketi kurmak istiyorum. Ama ilk önce hem para biriktirmem, hem de sistemi öğrenmem lazım, bunun için temizliğe gidiyorum. Ayrıca Amerika'da sınıf ayrımı o kadar da keskin değil. Düşünün, temizliğe gittiğim bazı dairelerden daha pahalı bir evde oturuyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'dan elenen Melis Sezer duygularını ilk kez anlattı