Zeynep Sağdaş: Anahtarımı verdiğim apartman görevlisi pırlantalarımı çaldı

Konser vermek için şehir dışına çıkan şarkıcı Zeynep Sağdaş, köpeğini gezdirmesi için evinin anahtarını apartman görevlisine verdi. Bir süre sonra evine dönen şarkıcı, ziynet eşyalarının çalındığını görünce karakola koştu.

23 Aralık 2020, Çarşamba 10:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Konser vermek için sık sık şehir dışına çıkan şarkıcı Zeynep Sağdaş, köpeğini gezdirmesi için evinin bir anahtarını apartman görevlisi Barış G.'ye vermişti. Görevli, 30 Ekim'de Ankara'ya giden Sağdaş'ın isteği üzerine köpeğini gezdirdi. Akşam eve döndüğünde yatak odasındaki dağınıklığı fark eden Sağdaş, ziynet eşyalarının yerinde olmadığını fark etti.

Günaydın'da yer alan habere göre; pırlanta kolye, yüzük, bileklik ve altınlarının kaybolduğunu belirten şarkıcı polisi aradı.


Olay anı güvenlik kamerasından izlendi

Olay anı güvenlik kamerasından izlendi

Kamera kayıtlarında görevlinin Sağdaş'ın odasına girdiği, komodinin üzerindeki tektaş yüzüğü eline alıp inceleyip bıraktığı, tekrar evde dolaşmaya devam ettiği ve yatak odasına yeniden döndüğü görüldü. Odadan çıkarken cebine bir şeyler koyarak ayrıldığı fark edilen görevli cezaevine gönderildi.


'Çekmeceden mesai ücretimi aldım'

'Çekmeceden mesai ücretimi aldım'

İfadesi alınan apartman görevlisi, Sağdaş'ın köpeğini gezdirdikten sonra anahtarı sehpanın üzerinde bırakarak ayrıldığını, çıkarken yatak odasına da girdiğini, oradaki ziynet eşyalarını sadece incelediğini, çekmeceden 80 lira olan mesai ücretini aldığını kaydetti.

Barış G. hakkında dava açıldı. 10 yıla kadar hapsi istenen şüpheli, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Semih Öztürk, eşi Kurretülayn Matur'un uzun mesajına verdiği yanıtla herkesi şaşırttı