Zeynep Tandoğan’dan yağmacılara tepki: 5 paket yoğurt alması normal mi?

Zeynep Tandoğan’dan yağmacılara tepki: 5 paket yoğurt alması normal mi?

Sunucu Zeynep Tandoğan önceki gün Tarabya Parkı'nda görüntülendi. Elindeki hijyen eldiveniyle dikkat çeken Tandoğan, market alışverişi için evinden çıktığını söyleyerek gereksiz alışveriş yapanlara tepki gösterdi.

25 Mart 2020, Çarşamba 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çin’in Wuhan kentinde başlayıp, neredeyse tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan corona virüs, Türkiye’de görüldükten sonra gerekli önlemler alındı. İnsanlar, evden çıkmamaları için sık sık uyarılıyor. Bazı yerlerde marketlerden evlerine erzak taşıyan kişiler rafların boşalmasına neden oldu. Önceki gün Tarabya’da objektiflere yansıyan sunucu Zeynep Tandoğan, bu duruma tepki gösterdi.

"Kıtlık yaratacağız"

Tandoğan, “İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı çok üzgünüm. Biraz önce market alışverişi için evden çıktım. İlk uğradığım markette neredeyse hiçbir şey kalmamış. Bu şekilde devam edersek süreci hızlandırıp bir kıtlık yaratacağız.” 

“Lütfen market yağmalamayı bırakalım”

“Bir kişinin marketten 8 paket mercimek, 5 paket yoğurt alması normal mi? Neden kimse başkasını düşünüp sadece ihtiyacı olanı almıyor? Ayıp! Dünyevi ve ilahi hangi adalete sığar bu davranış? Lütfen market yağmalamayı bırakalım ve gerekmedikçe evimizden çıkmayalım” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan'dan Buse Varol'a doğum günü mesajı