Zeynep Tokuş, yoga eğitmeni oldu

Manken-oyuncu Zeynep Tokuş, yeni mesleği ile şaşırttı. Oyunculuğa devam etmeyen Tokuş, yoga eğitmeni oldu

04 Mart 2019, Pazartesi 17:04 Son Güncelleme:
A A

1998'de Türkiye'nin en güzel kızı olarak taç giydikten sonra oyunculuğa geçen Zeynep Tokuş, önce Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Deli Yürek dizisinde rol aldı.

Ardından Zeki Demirkubuz'un Yazgı adlı filminde başrol üstlendi. Öylesine etkileyici bir performans sergiledi ki 2001 yılında 13. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde daha tecrübeli rakiplerini de geride bırakarak en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

Zeynep Tokuş, bir dönem de Çocuklar Duymasın dizisinde kamera karşısına geçti. 2007'ye gelindiğinde ise Zeynep Tokuş, pek az kimsenin bildiği bir yeteneğini gözler önüne serdi.

Zeynep Tokuş Buzda Dans yarışmasına katıldı ve bu alandaki becerisiyle herkesi şaşırttı. Zaten Tokuş ve partneri o yarışmayı birinci olarak tamamladı.

Ancak daha sonra ortalıktan kayboldu Zeynep Tokuş. Daha doğrusu spot ışıklarında uzaklaşıp kendine bambaşka bir hayat kurdu. Boşanmayla sonuçlanan ilk iki evliliğinin ardından üniversite yıllarındaki aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendi ve başka bir alanda çalışmaya başladı.


Yoga eğitmeni olan 42 yaşındaki Zeynep Tokuş, akrobatik yoga konusundaki birikimini öğrencileriyle paylaşıyor. Öğrencileri arasında şarkıcı ve oyuncu Gökçe Bahadır da bulunuyor.


ZEYNEP TOKUŞ'UN INSTAGRAM'DAKİ PAYLAŞIMLARI...

ZEYNEP TOKUŞ'UN INSTAGRAM'DAKİ PAYLAŞIMLARI...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (25 Ocak 2020)