Zeynep Tokuş'tan zor hareket

Oyunculuk kariyerini bitirip yoga eğitmeni olmaya karar veren ve bu alanda da gayet başarılı olan Zeynep Tokuş, yaptığı zor hareketle dikkat çekti.

11 Kasım 2021, Perşembe 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yoga eğitmeni olan Zeynep Tokuş, önceki gün ne kadar esnek olduğunu sergilediği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

'BEDENLERİMİZİ ESNETMEYİZ, ZİHİNLERİMİZİ ESNETİRİZ'

'BEDENLERİMİZİ ESNETMEYİZ, ZİHİNLERİMİZİ ESNETİRİZ'

Tokuş, yogada oldukça zor bir pozisyondaki kareye, “Bedenlerimizi esnetmeyiz. Zihinlerimizi esnetiriz, bedenimiz uyum sağlar” notunu yazdı.

GÜZELLİK YARIŞMASI İLE HAYATI DEĞİŞTİ

GÜZELLİK YARIŞMASI İLE HAYATI DEĞİŞTİ

Ülkenin en güzel kızı olarak taç giydikten sonra oyunculuğa geçen Zeynep Tokuş, önce Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Deli Yürek dizisinde rol aldı.

Ardından Zeki Demirkubuz'un Yazgı adlı filminde başrol üstlendi. Öylesine etkileyici bir performans sergiledi ki 2001 yılında 13. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde daha tecrübeli rakiplerini de geride bırakarak en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.


Zeynep Tokuş, bir dönem de Pınar Altuğ'un ayrılmasından sonra Çocuklar Duymasın dizisinde kamera karşısına geçti.


2007'ye gelindiğinde ise Zeynep Tokuş, pek az kimsenin bildiği bir yeteneğini gözler önüne serdi. Buzda Dans yarışmasına katıldı ve bu alandaki becerisiyle herkesi şaşırttı. Zaten Tokuş ve partneri o yarışmayı birinci olarak tamamladı.


Ancak daha sonra ortalıktan kayboldu Zeynep Tokuş. Daha doğrusu spot ışıklarında uzaklaşıp kendine bambaşka bir hayat kurdu.


Boşanmayla sonuçlanan ilk iki evliliğinin ardından üniversite yıllarındaki aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendi ve başka bir alanda çalışmaya başladı.

Yoga eğitmeni olan 42 yaşındaki Zeynep Tokuş, akrobatik yoga konusundaki birikimini öğrencileriyle paylaşıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Altun sağlık durumu hakkında bilgi verdi