Zeynep Tuğçe Bayat, eşi Cansel Elçin'e böyle sesleniyor...

Oyuncu çift Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat, önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Yeni dizisi için sakal bırakan Elçin, eşi Bayat'ın kendisine nasıl seslendiğini açıkladı...

10 Kasım 2021, Çarşamba 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ağustos 2020'de dünyaevine girdiği Zeynep Tuğçe Bayat ile Nişantaşı'nda objektiflere takılan Cansel Elçin, ters köşe bir rolü olduğunu ancak detay vermeyeceğini anlattı.

48 yaşındaki oyuncu, "Proje için sakal bıraktım. 'Şu sakalları kes' diye sürekli bana mesaj atıyorlar ama eşim beni Poseidon'a benzetiyor" açıklamasını yaptı.

(Poseidon: Yunan mitolojisinde Chronus ve Rhea'nin oğullarından biri)

Cansel Elçin, "Dijital platformlarda oyuncular daha az mı para kazanıyorlar?" sorusu üzerine, "Önceliğim para değil" cevabını verip, şöyle devam etti...

"Biz paraya bakmıyoruz. Bütçesiz işte de, bütçeli işte de oluyorum. Benim için o dönemli değil. Kalıcı ve beni duygusal olarak tatmin edecek projelerde yer almayı tercih ediyorum..."

"Parayı düşünürsen bu iş olmaz. Bizim sektörde duygularla hareket ettiğin için ben öyle yapıyorum, para falan onları bizim menajerlerimiz onlar ilgileniyor." Öte yandan; Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Zeynep Tuğçe Bayat, eşinin yeni imajını beğendiğini söyledi.

"Ben her türlü seviyorum onu, işimizin gereği bu yani" sözleriyle anlatırken, yurt dışına açılmayı amaçladığını ve bu nedenle sıklıkla İspanya'ya gittiğini söyledi.

Yurt dışı hayali olduğu için bu şekilde kendisini geliştirdiğini ifade eden Bayat, "İspanya'dan daha yeni döndüm. Oynadığım dizilerin bir çoğu oraya satıldı. Orada bir sürü görüşme yaptım."

"Benim için güzel gelişmeler oluyor gibi ama bu Türk dizilerinin yurt dışına satılmasından kaynaklanıyor. Benim birçok dili öğrenmem, buna yatırım yapmamla da alakalı" dedi.


Güzel oyuncu, "Gidip geleceğim. Yurt dışı hayalim var, o yüzden bu şekilde yaşıyorum, bunun için geliştiriyorum kendimi."

"Herkesin de böyle hayali olacak diye bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadi Celil Cengiz ve dokuz yıllık eşi Hilal Yıldırım'ın evliliği tek celsede bitti