Zoom konuşmalarının yeni misafiri: Lamalar

Silikon Vadisi'ndeki Sweet Farm adlı bir hayvan barınağı, 100 doların altında bir ücretle çiftlikteki diğer hayvanların Zoom görüşmelerine katılmasına izin veriyor. Goat 2 Toplantısı olarak adlandırılan hizmeti geçen aydan bu yana 300'den fazla istek aldı. Sweet Farm kurucu ortağı Anna Sweet, corona virüs karantinası nedeniyle kaybettiği gelirinin bir kısmını bu sayede geri kazanmayı hedefliyor.

15 Nisan 2020, Çarşamba 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Silikon Vadisi'ndeki bir çiftlik, dünyanın dört bir yanındaki uzaktan çalışma sistemine geçen insanların Zoom toplantılarını ve görüntülü sohbetlerinin monotonluğunu kırmanın bir yolunu buldu.

100 dolardan daha düşük bir ücret karşılığında, görüntülü sohbetlerde Sweet Farm'ın lamalarından, keçilerinden ve diğer çiftlik hayvanlarından birini görüntüleyebilirsiniz. Goat 2 Meeting adı verilen proje, çiftlik hayvanlarını çalışma saatlerine ve kurumsal konferans çağrılarına getirmelerine izin veriyor,


İnsanlar, keçiler, koyunlar, domuzlar, inekler, hindiler ve lamalar dahil olmak üzere hayvanlarla çeşitli etkileşimler için 65 ila 250 dolar arasında herhangi bir yere ödeme yapabiliyorlar.

65 dolara kadar, altı çağrı katılımcısı için çiftlikte 20 dakikalık bir sanal tur elde edersiniz. Daha büyük bir toplantı için, 10 dakikalık bir hayvan kamerası 100 dolar veya 25 dakikalık bir sanal tur için 250 dolar ödeyebilirsiniz.


Çiftlik ayrıca okullara ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara ücretsiz sanal saha gezileri sunuyor.

Business Insider'a konuşan Anna Sweet "Sanırım olup bitenden biraz stresliyiz, çoğumuz içeride oturuyoruz. İnsanların yüzlerine gülümsemeler getirmeyi umuyoruz" dedi.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiltere'de First Lady krizi