Zor günler geride kaldı... Ailesiyle tatile çıkan Sinan Özen'den Neva paylaşımı

Şarkıcı Sinan Özen'in kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı yedi kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Zor süreci de sık sık takipçileriyle paylaşıp dua istemişti. Neva, uzun bir tedavi süreci sonrası sağlığına kavuştu. Kızlarının iyileşmesiyle rahat bir nefes alan şarkıcı ve ailesi tatile çıktı. Özen, kızıyla denize girdiği anları takipçileriyle paylaştı.

14 Eylül 2021, Salı 14:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MUTLULUKLARI KISA SÜRDÜ

MUTLULUKLARI KISA SÜRDÜ

Sinan Özen, 2016 yılında Burcu Kartal ile dünyaevine girmişti. 57 yaşındaki şarkıcı ve eşi, 2020 yılının şubat ayında ikiz bebeklerini kucaklarına aldı. Kızlarına Neva, oğullarına Sanberk ismini veren çiftin, mutlulukları kısa sürdü.

Özen çifti, minik kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı. Ardından tedavi sürecinin başlamasıyla defalarca ameliyat olan minik Neva, zorlu tedavi süreci sonunda iyileşti.

İkiz bebeklerinden kızı Neva'nın sağlığına kavuşması ile derin bir nefes alan ünlü sanatçı Sinan Özen, ailesiyle tatile çıktı.

Sinan Özen kızıyla denizden bir pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.


Fotoğrafta kahve içtiği görülen şarkıcı, paylaşımına; "Kızımla ilk deniz keyfimiz. Bu kadar keyifliyken kahveyi içmek için denizden sonrasını bekleyemedim" notunu düştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Banu Alkan Instagram hesabından Serenay Sarıkaya'nın ayaklarını paylaştı