Zoru başarırım, imkansız zaman alır! Engelleri cengaver gibi aşan kedi

Leapfrog isimli kediyle tanışın. Bu kedinin öyle bir özelliği var ki, herkesi kendine hayran bırakıyor. Sahiplenilmeden önce adı Chess olan kedi, gördüğü her engelin üzerinden adeta birdirbir oynar gibi atladığı fark edilince, yeteneğine itafen Leapfrog adını aldı. Eee hakkını vermek lazım. Bu kedi engelleri aşmada adeta bir usta!

01 Aralık 2020, Salı 16:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2 yaşındayken Oregon'da Jeanine isimli kadın tarafından sahiplenildi Chess ve kardeşi Daffodil. Ancak Jeanine, Chess'te bir farklılık olduğunu kısa süre sonra anladı. Chess, gördüğü her engelin üzerinden adeta birdirbir oynar gibi atlıyordu. Böylece yeteneğine uygun bir ismi hak ettiğini düşünen Jeanine, Chess'e Leapfrog adını verdi.

Leapfrog, her kapıdan geçtiğinde sanki görünmez bir engel varmış gibi atlıyordu. Bunu fark eden sahibi, kapılara başka engeller koyarak Leapfrog'u test etti. Leapfrog her seferinde engelleri atladı. Sahibi ise bu inanılmaz anları kameraya almayı ihmal etmedi.

Leapfrog ve Daffodil için Instagram hesabı açan Jeanine, sevimli kedinin ününün tüm dünyaya yayılmasına yardımcı oldu. Şimdi 19 binden fazla takipçisi olan minnoş kedi, mama markalarının reklam yüzü bile oldu.

Şimdi 7 yaşında olan Leapfrog, hala atlamaya zıplama tüm hızıyla devam ediyor. Bize de onun sevimli videolarını izlemek düşüyor!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ummanlı kadın 480 kedi ve 12 köpekle yaşıyor