'Ağlayarak yazdım, tebessümle okuyorum'

Söz Yaşlarım' isimli son albümüyle dinleyicileriyle buluşan Deniz Seki, 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle Gökhan Çınar'ın 'Joy Türk Buluşmalar' isimli radyo programına katıldı

16 Şubat 2011, Çarşamba 10:38
A A

Albümünde yer alan şarkıları cezaevinde geçirdiği zor günlerinde kağıda döktüğünü söyleyen Seki, “Ben o şarkıları Sultan Süleyman’ın sarayında yazmadım” dedi.

Yaklaşık bir saat süren radyo programında albümü üzerine konuşan Seki, “O zor dönemlerde gözyaşlarıyla yazdığım şarkıları şimdi tebessümle oku- yorum. O şarkılar yaşadıklarımı, dertlerimi anlatıyor. O yüzden adı ‘Söz Yaşlarım’. İyi ki söz yazabiliyorum. Bu sayede yüküm hafifledi” ifadesini kullandı.

Kalbimin kapılarını kapatmadığı belirten Seki “Kendime sarılmakta mutluyum. Kendimi keşfetmekle meşgulüm. Ama büyük konuşmak da olmaz. Hayat paylaştıkça güzel” şeklinde konuştu.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.