Akbank'tan bir ilk: iPad şubesi

Akbank, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek iPad Şubesi'ni hizmete soktu

25 Haziran 2010, Cuma 07:36
A A

Türkiye’de sadece Akbank’ın kurduğu iPad Şubesi ile kullanıcılar birçok bankacılık işlemini iPad’e özel olarak hazırlanan ortamda gerçekleştirebilecek.

Türkiye’de resmi satışının yakında başlaması beklenen iPad’ler için altyapısını şimdiden hazırlayan ve hizmetlerini devreye sokan Akbank, mevcut ve gelecekteki iPad kullanıcılarının birçok bankacılık işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlıyor. iPad kullanıcıları, www.akbank.com adresindeki Akbank iPad Şubesi’ne girerek, hesap ekstresi görüntülemeden döviz alım-satımına birçok işlemi iPad’e özel olarak hazırlanmış hizmet merkezinde birkaç tıkla yapabilecekler.

iPad için özel olarak hazırlanan, tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Akbank iPad Şubesi’nde mevcut bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, çok yakında WINGS Gezgin, iPad Yatırımcı gibi özel uygulamalar da yer alacak.

HANGİ İŞLEMLER YAPILABİLİYOR?

iPad kullanan Akbank müşterilerinin bu uygulamayla yapabilecekleri işlemlerden bazıları şöyle: Hesap işlemleri, kredi kartı işlemleri, para transferleri; döviz, hisse senedi, yatırım fonu, hazine bonosu alım satımı gibi yatırım işlemleri ve GSM kontör yükleme, ödeme işlemleri.

Akbank iPad Şubesi ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, “Akbank dünyadaki trendleri, en son teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları hızla müşterilerinin kullanımına sunuyor. Şu sıralarda dünyada bir iPad olgusu var. Akbank da internet şubesini iPad’in getirdiği yeni teknolojik olanaklarla revize etti ve kendine özgü dizaynı ile Türkiye’nin ilk iPad Şubesi’ni hizmete soktu. Akbank, iPad uygulamaları geliştirmeye devam edecek. Müşterilerimizin bu yenilikçi uygulamalarımızı beğeneceğini ve piyasadaki diğer uygulamalardan farklı bulacağına inanıyoruz. İPad ile müşterilerimiz Akbank’ı artık her zaman ve her yerde yanında bulundurabilecek, ihtiyaç duyduğu birçok bankacılık işlemini kolayca iPad’den yapabilecek” dedi.

POSTA İNTERNET
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;