Al, beğenmezsen geri getir

Vestel, 25'inci yaşına 'sebepsiz iade' kampanyasıyla girdi. Kampanyayla beyaz eşya ve elektronik ürün alanlar 3 ay içerisinde hiçbir sebep göstermeden ürünü iade edebilecek

06 Kasım 2009, Cuma 05:00
A A

SEBEPSİZ İADE EDİLECEK

Vestel, kuruluşunun 25’inci yılını Türkiye’de ilk olan bir kampanyayla kutladı. Kampanyayla Vestel’den beyaz eşya ve elektronik ürün alanlar ürünü, 3 ay içinde sebep göstermeden iade edebilecek. Vestel’in 25’inci yılı sebebiyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Vestel İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül “Elektronik ve beyaz eşyada 3 ay iade garantisi başlatıyoruz. 2009 sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile herkesi Vestel ürünleri ile yakından tanışmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

MUSALLA TAŞINDAN ALDIK

Vestel’in çatı şirketi Zorlu Holding’in Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, “Vestel’i 15 yıl önce musalla taşından aldık. Satın aldığımızda 150 milyon dolar olan cirosu, 4 milyar dolarlara çıktı. 32 milyon cihaz üretim kapasitesi ile 127 ülkeye ihracat yapıyor” dedi. Yabancı ürünlere ilgiyi anlamadığını belirten Zorlu, krizi yenmek için yerli malı kullanmak gerektiğini vurguladı. Vestel’in, dünyanın güçlü markalarından biri haline geldiğini ifade eden Zorlu, “Dünyada kalacak olanlardan biri de Vestel olacaktır” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;