Faslı eskortla 13 kez birlikte olmuş

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi hakkındaki soruşturmada çarpıcı detaylar yer aldı

16 Mart 2011, Çarşamba 08:22
A A

Milano Başsavcılığı’nın, "reşit olamayan biriyle menfaat karşılıklı cinsel ilişki kurmak" ve "görevini kötüye kullanmak" suçlamalarıyla 6 Nisan günü mahkeme önüne çıkacak Başbakan Silvio Berlusconi’ye yardım edenlerin soruşturmalarını da tamamladığı belirtildi.

Soruşturma dosyasında Ruby lakabıyla tanınan Faslı Karima El Mahroug’un yanısıra 33 kadının da yer aldığı öğrenildi. Ruby’nin olaya Eylül 2009’da henüz 16 yaşındayken dahil olduğu iddiası üzerinde duruluyor.

Dosyada yer alan en çarpıcı iddia ise "Ruby 13 kez para veya diğer menfaatler karşılığı Berlusconi ile cinsel ilişki kurduğu" yönünde. Ruby’nin ilk olarak 14 Şubat 2010 Sevgililer Günü’nde Berlusconi ile seks yaptığı iddiası yer alıyor.

Sonraki tarihler ise, 20, 21, 27 ve 28 Şubat, 9 Mart, 4, 5, 24, 25, 26 Nisan ile 1 ve 2 Mayıs 2010 günleri olarak sıralanıyor.

Dosyada, Berlusconi’nin evinde verilen partiler, "Önce yemek yeniyor ve Berlusconi fıkralarını anlatarak ortamı yumuşatıyordu. Daha sonra katılımcılar yüzlerine maske takıp soyunuyorlar ve müzik eşliğinde dans ederek birbirlerine dokunuyorlardı.

Berlusconi bir veya daha fazla kızı seçip onlarla seks gecesi yapıyordu" şeklinde tanımlandı. Başsavcılığa göre geceye katılan kızlara katılımları ölçüsünde farklı ödemeler yapılıyordu.

Eda BERKBAYRAK/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;