Fener'de açık ara Sneijder!

Devre arası yaklaşırken, Sarı-Lacivertli taraftarlar 'bomba transfer' seçimini çoktan yaptı: Sneijder. Inter ile yollarını ayıracak Hollandalı için tüm yorumlar aynı noktada birleşiyor: Fenerbahçe'yi uçurur

28 Kasım 2012, Çarşamba 09:57
A A

Ara transfer dönemi yaklaştı, futbol dünyasını yine heyecan sardı. Fenerbahçe taraftarları ise ‘bomba transfer’ tercihini çoktan yaptı. Birçok yıldız Kanarya’nın rüyalarını süslüyor ama Sarı-Lacivertliler açık ara Sneijder diyor! İnter’le yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Hollandalı ile ilgili haberlere yoğun ilgi gösteren Fenerbahçeliler, Sneijder’in de katılmasıyla takımlarının hem lig hem de Avrupa’da büyük fark yaratacağı görüşünde birleşiyor.

KAKA, GOMIS...
Bu ismin yönetim tarafından yalanlanmıyor olması da 12. adamın heyecanını katlıyor. Her zaman olduğu gibi alternatifli bir liste üzerinde duracak olan Fenerbahçe Yönetimi’nin en kısa zamanda teknik patron Aykut Kocaman ile bir zirve yapıp, ardından temaslara başlayacağı da edinilen bilgiler arasında. Başkan Aziz Yıldırım’ın önceliği İnterli futbolcuya vereceği, Sneijder’in menaceri Soren Lerby’nin, “Önümüzdeki günlerde bir görüşme olabilir” sözleriyle de örtüşüyor. Ancak Kocaman’ın beklentileri arasında Real Madrid’li Kaka ve Lyon’lu Gomis’in de bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

Fanatik

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;