Galatasaray'da 36 milyonluk tehlike!

Yeni sezonda Igor Tudor'un istemediği oyuncuların yıllık maaşları alt alta toplanınca büyük bir rakam ortaya çıkıyor. Durumu belirsiz olan Sneijder'in dışında, takımda düşünülmeyen 9 oyuncu eğer kulüpte kalırsa Galatasaray'ın kasasından tam 36 milyon TL çıkacak.

12 Temmuz 2017, Çarşamba 14:02
A A
Transferde şu ana kadar GomisBelhanda ve Maicon’a imza attıran Galatasaray, bir yandan da kaynak yaratmak için eldeki istenmeyen oyuncularla yolları ayırmanın çaresini arıyor.

Teknik direktör İgor Tudor’un kadroda düşünmediği futbolcuları takımdan göndermeye çalışan Sarı-Kırmızılılar’ın, durumu netleşmeyen Sneijder hariç, toplam 9 isme ödediği yıllık maaş alt alta toplanınca dev bir bütçe oluşturuyor.

Kampa götürülmeyen Nigel de Jong, Hakan Balta, Umut Gündoğan, Endoğan Adili, Oğuzhan Kayar’dan takım bulmaları istenirken, kadro dışı bırakılan Cavanda’nın da bileti kesildi. Slovakya kampına götürülmesine rağmen Ryan Donk ve Tarık Çamdal’ın da kiralanması bekleniyor. Kiradan dönen Emrah Başsan konusunda ise Tudor’un kararsız olduğu öğrenildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;