Kasımpaşa'dan bilet tepkisi

Kasımpaşa'dan bilet tepkisi

27 Şubat 2010, Cumartesi 12:56
A A

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Turkcell Süper Lig’de yarın oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla ilgili olarak, sarı-kırmızılı kulübe tepki gösterdi.

Sidal, Galatasaray Kulübü’nün ligin ilk yarısında Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynadıkları maçın bilet fiyatları ile ilgili kendilerini eleştirdiğini hatırlatarak, "Galatasaray bizi bilet fiyatları nedeniyle eleştirip, kendisi bize bileti 75 liraya satıyor. Onlar eleştirdi ama biz onları eleştirmiyoruz. Ali Sami Yen gibi gecekondu stada böyle bir fiyat isteniyorsa, demek ki biz bilet fiyatlarını az tutmuşuz" dedi.

Galatasaray Kulübü’nden, bilet fiyatını indirilmesi yönünde herhangi bir isteklerinin de bulunmadığını anlatan Sidal, "Gecekondudan da beter bir statta böyle bir fiyat koyanlar, seneye de bizi eleştirmesinler. Herkes kendi işine baksın, seneye de ödeşiriz" ifadelerini kullandı.

KALE ARKASI KAPALI TRİBÜN 75 LİRA

Galatasaray ile Kasımpaşa arasında yarın oynanacak Turkcell Süper Lig karşılaşmasının biletleri satışa çıkarıldı.
GS Bonus Card sahiplerine dün satılmaya başlanan biletler, bu sabah itibariyle genel satışa sunuldu.

Galatasaray yönetimi, konuk takım taraftarlarına ayrılan bölümün de yer aldığı, eski açık tribün olarak bilinen ve daha sonra üstü kapatılan kale arkası tribün biletlerini 75 lira olarak belirledi.

İki takım arasında sezonun ilk yarısında Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda yapılan maçta, Kasımpaşa Kulübü’nün bilet fiyatını 120 lira olarak belirlemesine Galatasaraylılar büyük tepki göstermiş, kulüp başkanı Adnan Polat ile yöneticiler, bu durumu protesto ederek, maçı protokol tribünü yerine, az sayıdaki Galatasaraylı taraftarın yanında, kendilerine ayrılan bölümde izlemişti.

Sarı-kırmızılı yönetimin yarınki maç için yeni açık tribün bilet fiyatını 30 lirada tutup, eski açık tribün bilet fiyatını 75 lira olarak belirlemesi, bu duruma "misilleme" olarak yorumlandı.

Ali Sami Yen Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak maçın bilet fiyatları şöyle:
Numaralı Grup 1: 220 TL
Numaralı Grup 2: 165 TL
Kapalı Alt Grup 1: 150 TL
Kapalı Alt Grup 2: 100 TL
Kale Arkası Kapalı: 75 TL
Yeni Açık Alt: 30 TL
Yeni Açık Üst: 30 TL
 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;