Milli Takım sakata çıktı

Milli Takım'da mevcut kadroda meydana gelen sakatlıklar takım kurmayı zorlaştırıyor

08 Ekim 2009, Perşembe 14:04
A A

Dünya Kupası Grup Eleme maçlarında bir türlü istenilen peformansı yakalayamayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim bu kez de, sakatlar ve cezalılar yüzünden bir türlü Cumartesi günü oynanacak Belçika maçına sağlıklı bir onbir kuramıyor.

Sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkarılan Sabri, daha önce ameliyat olan Aurellıo, sakatlığı bir türlü düzelmeyen Gökhan Zan, kart cezalıları Emre ve Arda'ya şimdi de Sercan Yıldırım ile Nuri Şahin'in sakatlıkları eklendi. Sercan ve Nuri'nin Belçika karşısında forma giymesi neredeyse imkansız hale geldi.

SÜREKLİ YENİ ARAYIŞ İÇİNDE

Fatih Terim Tegelen kampında meydana gelen olumsuzluklar yüzünden sürekli antrenmanlarda onbir değiştirip yeni arayışlara girmesi ise kafasının hayli karışık olduğunu gösteriyor.

NİHAT BELKİ, İSKELET BELLİ

Beşiktaş'a transfer olduktan sonra bir türlü bekleneni veremeyen Nihat'ın son gelen sakatlık haberleri yüzünden forma giyme şansı belirdi. Kalede Volkan, savunmada Hakan Balta, Servet ve Önder, ileride Tuncay ve Nihat, orta alanda ise Hamit'in forma giymesi kesinleşti.

YARIN BRÜKSEL'E GEÇİYORLAR

Pazartesi gününden bu yana Hollanda'da kamp çalışmalarını sürdüren milliler yarın saat 11.00'de Tegelen'den, Brüksel'e geçecek. Terim cuma günü düzenleyeceği basın toplantısında kamp çalışmalarından bu yana ilk kez medyanın karşısına çıkacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;