Önceki Fotolar

Otomobilde fiyat artışı kiralamaya yöneltti

Son aylarda araç fiyatlarında, ÖTV ve kur artışlarıyla nedeniyle gerçekleşen zamlar başta KOBİ’ler olmak üzere birçok kesimi operasyonel kiralamaya döndürmekte.

19 Ekim 2017, Perşembe 06:57
A A
Rigorent’ten kapıya kadar teslimat

Rigorent’ten kapıya kadar teslimat

Günlük araç kiralama markası Rigorent müşterilerine “kapıya” kadar hizmet veriyor. Araçlar müşterinin istediği noktaya teslim edilebiliyor.   Detaylar için Tıklayınız Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda toplam 8 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist’in araç kiralama markası Rigorent, özellikle büyük şehirlerin tercihi oldu. Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu yaz sezonu boyunca oldukça yoğun bir dönem geçirdiklerini belirterek“Sektörde bir ilki gerçekleştirdik ve kiralanan aracı müşterilerimizin ayağına götürerek, kapıda teslim etmeye başladık. Şu anda 28 havalimanında hizmet veriyoruz. Havaalanı içinde olmadığımız lokasyonlarda ise yakın noktalardan müşterilerin ayağına araç getiriyoruz” diye konuştu. Markanın aktif büyüklüğü ise 23 milyar TL’yi geçmiş durumda.

TEB Arval 20 bin aracı geçti

TEB Arval 20 bin aracı geçti

Operasyonel Araç Kiralama ve Filo Yönetim hizmeti vermek üzere kurulan TEB Arval, Türkiye’de 10’uncu yaşını kutluyor. Firmanın kiraladığı araç sayısı 2017 sonunda 21 bini geçecek. TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert 10’uncu yıldönümünü yaşamanın mutluluğu içinde olduklarını belirtti. Chabert,”2007’de sıfırdan başladığımız bu yolda, bugün 20 bin araçlık bir filoyla yolumuza devam ediyoruz. Bu gecenin ralli konseptli olmasının çok önemli bir anlamı var, çünkü biz müşterilerimizi bu maceranın pilotları ve TEB Arval’i de her zaman destek olan co-pilotu olarak görüyoruz”dedi. TEB Arval, 2016’da 19.000 araca ulaşarak yüzde22 filo büyümesiyle pazarın üzerinde performans gösterdi. Şirketin tanıttığı “Sat ve Kirala” çözümü ile filo sahipleri hem eski araçlarını gerçek piyasa değerinde satıyor, hem de kaynaklarını yeni araç satın alımına bağlamadan, her şey dahil sistemiyle zahmetsizce kiralama yapabiliyor. Fiyat teklifi için lütfen tıklayınız.