www.posta.com.tr
  • Açılış sayfam yap
  • Üye Girişi
  • Canlı Skor
  • RSS
  • Mobil
  • ALTIN129,5500 %-0,38
  • BIST75244 %0,22
  • EURO3,3417 %0,10
  • USD3,0175 %-0,66

Göbek eriten 5 farklı yöntem

Göbeğinizi içeri çekmekten bıktıysanız, fazla kilolarınızdan kurtulma zamanınızın geldiğine inanıyorsanız, yeni trend 5 estetik yöntemle kısa sürede karın bölgenizdeki fazlalıklara elveda diyebilirsiniz

25 Nisan 2011 - 11:32
Yazı Boyutu:
x

1- LAZER LİPOLİZ

Lipoliz, yağ dokusunun içerisine lazer enerjisiyle gönderiliyor ve o bölgede yağların parçalanmasına yardımcı oluyor. Yöntem, gevşek deriyi toparladığı karın bölgesinde de kullanılabiliyor. Ataşehir Estethica’dan Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Büyükçayır, “Lazer lipoliz yöntemi lokal anestezi altında yapılıyor. İşlem sonrası morluk ve şişlik az oluyor” diyor. Bu yöntemin sonuçları 6 hafta sonra görülmeye başlıyor ve 4 ay boyunca etkisi devam ediyor. Lazer lipoliz, daha önce liposuction yapılan bölgelerde, revizyon ve rötuş için de uygulanabiliyor. Aşırı gevşekliğin olduğu durumlarda ise lazer lipolizin yararları sınırlı olabiliyor. Bu durumda “lifting” işlemleri ile birlikte yapılması daha uygun olabiliyor. Seans ücretleri 150-200 TL arasında değişiyor.

2- OKSİJEN TERAPİ KÜRÜ

Oksijen Terapi Kürü, özellikle kavitasyon yöntemiyle birlikte kullanıldığında etkili sonuçlar vermeyi amaçlıyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center doktoru Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Atilla Alp, “Sadece baş dışarıda şekilde girilen dinlendirici oksijen kapsülünde, 45 dakika boyunca alınan yüzde 98 oksijen, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Oksijen terapi kürü ayrıca; su tutulumunu azaltmaya, cildi temizlemeye, kasları rahatlatarak ağrı ve yorgunluğu gidermeye, metabolizmayı hızlandırmaya, stres ile endişe duygusundan uzaklaştırmaya da yardımcı oluyor” diyor. Liposuction yaptıracak kadar ileri bir yağ birikimi olmayanlar ama sporla da bu fazlalıkları eritemeyenler için ideal yöntemlerden biri de Multiwell Bölgesel Zayıflama Sistemi. Multiwell (elektrositi-mülasyon, ultrason, vakum, lenf drenaj), incelirken bir yandan da sıkılaşmayı sağlamayı amaçlıyor. Kavitasyon, Multiwell ve Oksijen Terapi Kürü’nden oluşan 5-10 seanslık paket program 1000-2000 TL arasında tutuyor.

3- KARINDAN İĞNE İLE İNCELME


YORUMLAR

Bu haberle ilgili hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yazan siz olun