Sınıfının en güçlüsü: Yeni Caddy Sportline Türkiye’de

Sınıfının en güçlüsü: Yeni Caddy Sportline Türkiye’de

Pazartesi, 03 Eylül 2012 - 13:30

Sınıfının en güçlüsü: Yeni Caddy Sportline Türkiye’de

Volkswagen Ticari Araç’ın, bir çok özelliği ile sınıfının çok ilerisinde olan modeli Caddy ailesine yeni üye. Ailenin yeni üyesi Yeni Caddy Sportline 2.0 TDI 140 PS, güçlü motoru ve yüksek tork değeriyle dikkat çekiyor. Yeni Caddy Sportline 2.0 TDI 140 PS ürettiği yüksek gücün yanı sıra, yakıt tüketiminde de tutumlu...Volkswagen Ticari Araç’ın tüm dünyada önemli bir satış başarısına imza atan modeli Caddy,  şimdi de sınıfının en güçlüsü Yeni Caddy Sportline’ı Türkiye pazarına sunuyor. Yeni Caddy Sportline 2.0 140 PS, sadece güçlü motoru ve yüksek tork değerleriyle değil sportif görünümüyle de dikkat çekiyor.
 
140 PS’lik yüksek güce sahip 2.0 litrelik motor, 186 km/h’lik maksimum hızıyla üstün performans sağlıyor. Yeni Caddy Sportline 2.0 140 PS, 0’dan 100 km/h’e sadece 10.1 sn.’de ulaşarak gösterdiği sportifliği, 16”lik alüminyum alaşımlı Siracusa jantlarla görüntüsüne de taşıyor.
 
140 PS gücündeki 2.0 TDI motorda, hava beslemeyle ilgili olarak değişken geometrili turbo (VTG) ve intercooler bulunuyor. Yeni Caddy Sportline 2.0 140 PS’te kullanılan yüksek motor teknolojisi, sadece yüksek güç ve tork sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çevreci özelliğiyle öne çıkıyor. 100 km’de sadece 6.1 lt’lik* yakıt tüketimiyle çok tutumlu, sessizliğiyle gürültü kirliliği yaratmıyor ve Euro 5 normlarına uygun egzoz emisyon değerleriyle de çevreye saygılı...
 

 

 

 

 

    En güncel sıfır km VOLKSWAGEN Caddy fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...