Soyununca kazandı

“Frame Türkiye”nin ilk elemesi olaylı geçti. Birinci olmasını Özlem Yücel'in giyim tarzına bağlayan rakipleri, sonucu protesto etti

06 Nisan 2011, Çarşamba 07:49
A A

Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunduğu, TNT’de yayınlanan “Frame Türkiye”de 18 kişi yarışıyor. Altı farklı şehirde bulunan kameralarla dolu evlerde yaşayan yarışmacılar, www.frameturkiye.com adresi üzerinden de 7 gün 24 saat boyunca izleniyor.

En fazla izlenen evin 150 bin TL kazanacağı yarışmada ilk eleme geçtiğimiz gün yapıldı. İstanbul evinden Mustafa’nın elendiği ilk haftanın birincisi ise Antalya evi oldu.

TANGA TUNGA

Ancak bu sonuç, diğer evlerdeki yarışmacıları ayağa kaldırdı. Rakipleri, Antalya evinin birinciliğini, orada yaşayan Özlem Yücel’in giyim tarzına bağladı.

Ankara evindeki yarışmacılar “Kırmızı çamaşıra hayır”, Eskişehir’dekiler ise “Tanga tunga” sloganları atarak tepkilerini dile getirdi.

İstanbul’daki evde yaşayan müzisyen Orçun da “Ben de bundan sonra çıplak gitar çalacağım” dedi. Özlem Yücel ise kendini “Bu benim doğal halim. Evimde nasılsam, burada da aynı şekilde yaşıyorum. Kıskananlar çatlasın” diyerek savundu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;