Hayal kurmayı bırakın

25 Mart 2015, Çarşamba 05:00
AA

Erkeklerin kafasından atamadığı büyük penis hayali sıkıntı yaratıyor. Çünkü kadın bundan hoşnut olmuyor ve korkuyor. Zorlanırsa cinsellikten soğuyor. Bunun için hayallerinizi bir kenara bırakın. Sevdiğiniz kadını düşünün, umutlarını söndürüp mutsuz etmeyin

BÖYLE SORU YOK!


Kızın ateşi düşmüyor

Sevgilimle 4 gün önce ilişkiye girdik, kızlığı bozuldu. 4 gündür kızın ateşi 38. Ateşinin yükselmesi ilişkiden mi? CEVAP Değerli okurum, ateşin sebebini bulalım, seni vicdan azabından kurtaralım. Ateşin ilişkiyle, zarla ilgisi yok. Seni köftehor, bu haberi de alınca hemen gözlerin parladı değil mi? Ama o ateş yine senden kaynaklanıyor. Örneğin; grip mikrobu taşıyordun, ona bulaştırdın. Ya da ilişki sırasında terlettin, sırtına havlu koymadın!!! Odanız buz kesiyordu. Buna da aldırmadın. Büyük ihtimal giysileri de çıkarttın. Sonra kız girdi banyoya. Hava soğuk, su soğuk. İlişkiden sonra sen de soğuk. Soğuktan soğuğa göç derken hastalık aldı sizden bir öc. Zaten bu yanıtı okuduğunda da ateş sizi bırakıp bir başkasına gidecektir.

[[HAFTAYA]]

GÜNÜN SORULARI

İlişkiye girsek sorun olur mu?


24 yaşındayım, 9 aydır ilişkim var. 2 yıl sonra evleneceğiz. Cinselliği yaşamak istiyoruz ama bir yandan da korkuyoruz. Acaba bu durum ilişkimizi nasıl etkiler? CEVAP Değerli okurum, bu nazik bir konu. Evlenecekseniz ilişkiye girin sözü mantık ve cinselliğin psikolojisi yönünden doğrudur. Çünkü arkadaş kala kala, ilişkiler yüzeysel yapıla yapıla kızla, erkek de bu tür ilişkiye şartlanıyorlar. Zamanı geldiğinde “Buyrun sofraya” denildiğinde ya kaşığı bulamıyorlar ya da çatalı tutamıyorlar. Böyle çok olayla karşılaştım. 3-4 yıl bu tür ilişkileri sürdürenler çoğunlukta. Rekor 12 yıldı. 12 yıl yüzeysel ilişki sonra evlilik... O da nesi? Sistem ve psikolojinin ihaneti. Bünye bu yöntemi istemiyor. Organ küsüp geri çekiliyor. Kadındaki cinsel duygular da yüzeysele alışmış. O da aslına karşı çıkıyor. Değerli okurum, bilemem. Bildiklerimi yazdım. Kesin böyle olacaktır diyemem. Çiftler arası bir hesaplaşmadır. Kimse kimseyi kandırmamalıdır.

Sanki benden kaçıyorlar


22 yaşındayım, hiç cinsel birliktelik yaşamadım. Sanki herkes benden kaçıyor. Sizce biriyle olmak için ne yapmalıyım? CEVAP Bu işin kuralı yok ki söyleyeyim ve yol göstereyim. Değerli okurum, ilişki yaşın gelmiş. Ancak ilişki kurmak için kız, kadın ararsan bulamazsın. Kızlar kullanılacak, alınıp satılacak mal mı ki bana soruyorsun? Bu konu iki cins arasındaki elektriklenmeye bağlıdır. Bunun için elektrik üreten bobinlerin önce cilası sonra voltaji ayarlanmalıdır. Ayrıca elektrik vereceğim derken kızların da cereyana kapılmamasına, bundan zarar görmemesine dikkat edilmelidir. Ancak kablo izolasyonları tamam ve dekor da uygun olsun ki kaçak cereyan olmasın. Bakışlar cinsel içerikli değil, insan içerikli ve becerikli olsun. İlk mesajını aldın. Benden bu kadar. Gerisi doğadan ve senden gelsin.

* * * *

Zarı bozmaya yeter mi?

Penisim 14 santim. Sizce kızlık zarını bozmaya yeter mi? CEVAP Sevgili okurum, kızlık zarı vajinadan içeri 2-3 santim girildiğinde kızlık zarı esnek değilse bozulur. Yani zar vajinanın diplerinde değildir. Ayrıca niye dibinde olsun ki? Sen odanın girişinde en son noktasında köşede bir kapı gördün mü?

Kan gelmedi ama...

19 yaşındayım. Bir gece 5-6 kez mastürbasyon yaptım. Acaba kızlığım bozulmuş mudur? Kan gelmedi ama korkuyorum. Bunu nişanlıma nasıl anlatırım? CEVAP Sevgili okurum, zarın bozulmadı. Yüzeysel mastürbasyonlarla kızlık zarı bozulmaz. Nişanlına ne diyeceksin ki o sana bir şey desin? Sen kendini kurban gibi hazırlıyorsun. Masumsun, iyisin, hoşsun ama aynı frekansları nişanlın da senin gibi hissediyor mu acaba? Hadi bunlar neyse. Ya kızlık zarın esnekse!.

Büyüklüğünden korkuyorum


26 yaşındayım. Penisim büyük. 2 hafta sonra düğünüm var. Ne yapmalıyım? Ameliyatla küçültme şansım var mı? CEVAP Değerli okurum, ameliyatla küçültme şansın yok. Büyük penis doğrudur. Kadın için zorluklar yaratır. İlk birleşmeyi bir haftaya kadar yayın. Yavaş yavaş ve acelesiz. Eşinin korkularını saygı duy. Ancak ameliyatla küçültmeyeceğine göre tek çözüm tekniği öğrenerek yarısını kullanmak.

Uyumsuz muyuz?

20 yaşında kızım. 6 aydır bir ilişkim var, ilişki sırasında onun hissettiklerini hissedemiyorum. Çok aceleci, bu cinsel uyumsuzluk olabilir mi? CEVAP Sevgili okurum, cinsel uyumsuzluk değil, partnerinin cinsel telaşı, heyecanı ve acemiliği. Öğrenecek yavrum. Sabır ister, zaman ister ve ortam ister. Eğer evlenirseniz cinsel birlikteliğin düzeniyle de olay yerine oturtur. Kortuğun ya da korkacağın bir sorun yok gibi gözüküyor.

Cinselliği sevmiyorum

28 yaşında kızım. Evlenmek istemiyorum çünkü cinselliği sevmiyorum. Erkek arkadaşlarımla aramızda bu konu sorun oluyor. Ne yapayım? CEVAP Sevgili okurum, ne yapacağız? Artık büyüdün, anne olma zamanın. 10 yıl sonra 38 yaşında olacaksın, çocuk yapma bakımından yavaş yavaş riskli sınıra giriyorsun. 10 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçecek. Önce sevgili ya da koca bulacaksın. Önerim; bu duygularını ikinci plana alarak iyi baba, iyi bir eş olacak kalitede biriyle arkadaşlık kurup evlenmen. Cinsellik bölümünü ortam oluşunca çözeriz gibime geliyor. O şimdilik kapalı bir kutu ve öylece kalsın. Senin açacağına inanmıyorum.

İlişkiye giremiyorum

28 yaşındayım. 3 hafta önce evlendim. Ancak bir türlü eşimle ilişkiye giremedik. İlk gece sertleşme sorunu yaşadım. Doktora gittim, ilaç verdi ama başarısızım. Ne yapmalıyım? CEVAP Değerli okurum, hiçbir sorunun yok. Kafaya takıyorsun. Bu işi gözünde büyütüyor, heyecanlanıyorsun. Sorun bunlardan kaynaklanıyor. Evliliğe alışman için zamana ihtiyacın var. Biraz sabırlı olur ve kendini sorgulamazsan işler yoluna girecektir.

Her kıza ilgi duyuyorum

15 yaşındayım. Her gördüğüm kıza ilgi duyuyorum. Bu ergenlikten dolayı olabilir mi? CEVAP Doğaldır yavrum, bu işler böyledir. İlgi duya duya öğreneceksin. Yani seçici olacaksın. İlgi duyduğun biriyle de karşılık görürsen ilişki süreci yaşayacaksın. Flörtür, arkadaşlıktır, evliliktir. Ama evliliğin içinde de o delicesine ilgi duyduğun o kadına bu defada aynı ilgiyi duyamamaktan yakınacaksın. Olması gereken bunlardır. Ortada sorun yok.

Akıntım var, neden?


Haftada 2-3 kez belirli günlerde mastürbasyon yapıyorum. Yapmadığım zaman idrarımda kötü bir akıntı oluyor. Bu normal mi? CEVAP Sevgili okurum, yapacağın şey idrar tahlili yaptırmam. İltihap yoksa sorun yok. Bu sayıda mastürbasyona devam.

İsteğim azalıyor


25 yaşındayım, evlenmeyi düşündüğüm bir sevgilim var. Şu sıra aramız iyi değil. Telefonla konuşurken de soğuk davranıyor. Ne yapayım? CEVAP Değerli okurum, soğumaya devam. Arkadaşın senden uzaklaşmak niyetinde. Bunu açıkca söyleyemiyor. Sende de değişimler olmuş. Hayat bazen böyledir.

2-3 damla kan geldi

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, canının acıdığını söyledi. İlişki sonunda sadece 2-3 dakika kan geldi. Acaba kız arkadaşımın kızlık zarı bozulmuş ya da zedelenmiş midir? CEVAP Sevgili okurum, bozulmuş ve zedelenmiştir. Ama daha çok bozulmuştur.

GÜNÜN SÖZÜ

Her göz yanılabilir. En az yanılan göz senin gözündür. Eğer hırs onun önünü perdelememişse. H.D.