En son evlendiğimiz gece seviştik

06 Ekim 2009, Salı 05:00
AA

Evlilik benim için hiçbir zaman amaç olmadı. Toplumsal anlamda daha rahat yaşayabilmek amacıyla uyulması gereken bir kural olarak gördüm sadece. Eşim de benim gibi düşünüyordu. Bu yüzden evlenmek için hiç acele etmedik. Ne zaman çocuk yapmayı ikimiz de istedik, o zaman evliliğe karar verdik.
Evlenmeden önce 5 yıl flört ettik birbirimizle. İkimiz de üniversiteyi bitirmiş, aynı plazada, farklı işyerlerinde çalışıyorduk. Zaman zaman asansörlerde, bazen öğle yemeklerinde sürekli karşılaştığımız için birbirimize aşinaydık.
Ayak üstü yapılan sohbetler bir süre sonra birlikte öğle yemeğine çıkma, iş çıkışı buluşma, hafta sonu sinemaya gitme şekline dönüştü.
Gördük ki, birbirimizle çok eğleniyoruz, birbirimizi beğeniyoruz, flörte başladık. Şimdi “Birbirimize deliler gibi aşık olduk” diyemesem de, tutkulu bir ilişkiydi bizimkisi. İlk cinsel ilişkimizi flörte başladıktan 1 hafta sonra yaşadık. Yer problemimiz yoktu. Ailelerimiz başka kentlerde yaşıyordu. Daha ilk sevişmemizde müthiş bir ten uyumunun olduğunu fark ettik. İkimizin de daha önce cinsel deneyimi vardı. Hiç kimsenin cinsel anlamda bizi böylesine mutlu edemediğini gördük. 6 ay sonra aynı evi paylaşıyorduk.

5 YIL BİRLİKTE YAŞADIK
Tam 5 yıl, neredeyse her gün seviştik. Sadece yatak odasında değil, evin her yerinde. Her türlü fanteziyi deneyerek. Zaman zaman kaçamaklar yaptık, sinema salonlarında, tanımadığımız apartmanların merdiven altlarında, arabada, arkadaşlarımızın evinde, hatta bir parkta ağaç altında bile seviştik.
Sevişirken birbirimizden utanmadık, ne istediğimizi açık açık söyledik birbirimize. Ailelerimiz onaylıyordu bu ilişkiyi. Beşinci yılın sonunda yaşım 30’a varınca artık çocuk yapmam gerektiğini düşünmeye başladım. Onun da çocuk istediğini biliyordum.
Bize kalsa evlenmeden çocuk yapardık ama ailelerimizi üzmeye gerek yoktu. Sade bir törenle evlendik. Hatta inanmayacaksınız ama ben ona düğün hediyesi olarak bakireliğimi verdim. Evet, düğünden birkaç gün önce gidip kızlık zarımı diktirdim.
Düğünden sonra da odamızda bunu ona söylediğimde delirdi, resmen saldırdı bana. Müthiş bir cinsel ilişki yaşadık o gece. Ama o bizim son tutkulu cinsel ilişkimiz oldu.

SEVİŞMEKTEN KAÇINDI
Sevişmekten kaçındı Evliliğimizin ardından 1 hafta sevi?medik. Bu bizim ilişkimizde ilk kez oluyordu. Bunu başta, evlilik stresi olarak düşünüp üzerinde pek durmadım. Bir akşam evde otururken onu okşamaya başladım. İtti beni. Büyük bir şok yaşadım.
“Ne oluyor?” diye sorduğumda “Şimdi canım istemiyor” cevabını aldım. Bir daha da asla buna kalkışmadım. Rencide olmuştum.Aradan 1 hafta daha geçti. Eşim bırakın sevişmeyi, artık benimle öpüşmüyordu, oynaşmıyordu. Sonunda konuşmaya karar verdim. Bilinçsiz biri değildim, evlilikteki cinsel soğumalardan haberdardım.
Bunu baştan konuşursam önlemini alabiliriz diye düşünüyordum. Konuyu açtığımda, iş stresi yüzünden seksi düşünemediğini söyledi bana.

BU BÖYLE DEVAM EDEMEZ
Bu da bizim onunla seks konusunda yaptığımız son konuşma oldu. Ben henüz 1 yıllık evliyim. Evlenmeden önceki tutkulu cinsel hayatımı geri istiyorum. Üstelik evlenmemin nedeni de çocuk yapmak.
Ama benimle sevişmeyen bir adamla nasıl çocuk yapabilirim? Onunla yine gülüyoruz, eğleniyoruz, geziyoruz. Ama seks yok. Başkasıyla seks yapmadığını da biliyorum. Çünkü aynı binada çalışıyoruz ve birlikte işe gidiyor, birlikte eve dönüyoruz.
Tatil günlerini de birlikte geçiriyoruz. İnternette takılmayı seviyor. Girdiği siteleri kontrol ediyorum. Porno sitelere falan hiç bakmıyor.Mastürbasyon yapıp yapmadığından emin değilim ama sanırım onu da yapmıyor.
Peki ne bu? Benimle deliler gibi sevişmeyi seven adam nasıl oldu da bir anda aseksüel biri haline geldi? Bir imza mı bunu değiştirdi?
Düşünmekten çıldırmak üzereyim. Böyle devam edebileceğimi de sanmıyorum. Onu seviyorum ama sekssiz bir hayat sürdüremeyeceğimi de biliyorum.

Deniz T.