12 burç için 12 film önerisi

Hayatımızın pek çok alanını burçlara göre şekillendiriyoruz. Bugün bir film izlemek istiyorsunuz diyelim ki, neden burcunuza göre seçmeyesiniz. Film seçmek genellikle bir işkenceye dönüşür, ne izlesem diye diye internetin karanlık kuyularında kayboluruz. Yine imdadımıza koşan burçlar oldu. İşte 12 burç için 12 film önerisi! Hafta sonu planlarınız arasında sinema gecesi yapmak varsa bu liste tam size göre.

30 Mayıs 2020, Cumartesi 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç

Koç

Koç burçları, hızlı tempolu macera filmlerine bayılır. "Hızlı yaşa, genç öl" yaşam tarzını benimsemeyebilirsiniz ama bol aksiyonlu, polisiye filmler hoşunuza gidecektir. Mads Mikkelsen'in başrolünde olduğu 2019 yapımı filmi 'izlenecekler' listesine eklemelisiniz.

Boğa

Boğa

Duygusal gücünüz ile ilişkilerde sonuna kadar sadık kalacak ve nasıl bir baskı söz konusu olursa olsun inat edeceğini biliyorsunuz. Drama türü filmler tam size göre. 'The Light Between Oceans' ise iyi bir drama arayanların imdadına yetişiyor.

İkizler

İkizler

Sizi uzun süre sinema karşısında tutabilecek çok az film seyrettiniz. Melankolik filmlerden hoşlanmıyor, şiddeti sevmiyorsunuz. Sizin için en uygun tür "romantik komedi" olabilir. Film gecenizin konuğu 'Girlfriend's Day' olsun. 

Yengeç

Yengeç

Nostaljiye dokunan ya da tarihteki klasik bir zamana kulak veren tarihi dram filmleri, Yengeçler için filmlerin tanımlayıcı türleri olacak. Bu tür, duygusal özelliklerini mükemmel bir şekilde yansıtır ve sevdiklerini yakın dostluk ve ailevi ilişkiler için gösterir. Biz bugün size 2016 Fransa ve Almanya ortak yapım Frantz'ı izleyin deriz.

Aslan

Aslan

Aslanlar, sanat ve tiyatro parçalarını sever. Büyüleyici, parlak ışıklar, açıkçası drama için yaşıyorlar. Tiyatroya çok benzeyen müzikaller, sizin için en üst düzeydeki sanatın tüm temel özelliklerine sahipler. 2002 yapımı kara mizah temalı müzikal film '8 Women' tam size göre.

Başak

Başak

Klasik aşırı düşünür, aynı zamanda şüpheci, analitik ve oldukça dikkatli olma eğilimindesiniz. Sizin karakterinize en uygun film türü ancak gerilim olabilir. İyi bir gerilim isteyenlere önerimizse 'Makinist' olabilir.

Terazi

Terazi

Teraziler derin adalet duygusuna sahiptir. Gerçekten de, güçlü ahlaki pusulası olan Teraziler, her zaman dünyanın yanlışlarını düzeltmeye çalışır. O halde 'savaş' filmleri onlar için gelsin. 'Savaş Vadisi' bugünün izleme listesine girsin.

Akrep

Akrep

Akreplerin özü olan yalnız kovboy, gizemli ve manyetiktir. Western türünün kovboylarına çok benzeyen Akrep, kendi hikâyelerinin kötü kahramanıdır ve çoğunlukla birbirinden kopuk ve erişilemezdir. O halde bir kovboy filmi, '3:10 Yuma Treni'.


Yay

Yay

Yaylar genellikle şaşkınlık içindedirler ve bilgi susuzlukları vardır. Bu, "fantastik" filmlerde bulunan büyü ve mistisizmle iyi eşleşir. Film önerimiz geliyor, 'Doctor Strange'.

Oğlak

Oğlak

Bilim kurgu türü, sahip oldukları güçlü irade ve becerikliliğe uygundur. Oğlağa çekici gelen, bilimkurgu, hepsinin farklı bir bakış açısı ile yaşamın zor sorularını keşfetmeyle ilgilidir. Peki bugün 'I Origins'i izlemeye ne dersiniz?

Kova

Kova

Belgeseller ve Kova'lar, oldukça bilgili bir kaynak olmanın ortak noktasını paylaşıyorlar. Kova meraklı olma eğilimindedir, ancak kapsamlıdır. Araştırdıkları şeyin ayrıntılarını paylaşmaktan hoşlanacaklar. ABD ve İsrail'in, İran'ın nükleer tesisinin en önemli bölümünü yok etmek için kullandıkları ve kullandıklarında amaçlarının ötesine yayılan yazılım Stuxnet'i merkezine aldığı belgesel 'Zero Days' izlenmeyi hak ediyor.


Balık

Balık

Balık burcu insanları gizemli, sezgisel ve hayal gücü yüksek bir doğaya sahiptir. Gerçekten hayal gücünü gösteren şeyleri severler ve animasyonlu bir filmden daha yaratıcı ne olabilir? Karşınızda, 'Dev Arkadaşım'!


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER The Matrix üçlemesine dair bilinmesi gereken 10 detay