'14 Gün Kuralı'na uymayan ünlüler!

Dünyaya hızlı yayılan koronavirüs salgını son olarak ülkemizde de görüldü. Konuya oldukça hassas davranan Sağlık Bakanlığı vatandaşlara ciddi uyarılarda bulundu. Bu uyarının başında ise 14 Gün Kuralı geliyor. 14 Gün Kuralı'na göre yurt dışından ülkemize gelenlerin tedbir amaçlı 14 gün boyunca evlerinden dışarı çıkmamaları gerekiyor. İşte bu süreçte yurt dışına çıkan ve ülkemize dönen ünlü isimler...

15 Mart 2020, Pazar 12:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Beren Saat-Kenan Doğulu

Beren Saat-Kenan Doğulu

Beren Saat ile Kenan Doğulu, Londra'da kısa bir tatil yaptı. Beren Saat'in doğum gününü kutlayan çiftten Kenan Doğulu dönüşte bir etkinlikte görüntülendi. Şarkıcı 14 Gün Kuralı'na uymadığı için eleştirildi.


Hacı Sabancı-Nazlı Kayı

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı

Hacı Sabancı sevgilisi Nazlı Kayı'yla birlikte Slovenya'daydı.


Işın Karaca-Can Yapıcı

Işın Karaca-Can Yapıcı

Işın Karaca da doğum gününü yurt dışında kutladı. Şarkıcı sevgilisi Can Yapıcı ve arkadaşlarıyla birlikte Amsterdam'a gitti.


Şeyma Subaşı-Guido Senia

Şeyma Subaşı-Guido Senia

Şeyma Subaşı'nın İtalyan sevgilisi Guido Senia iki gün önce Tel Aviv'den İstanbul'a geldi. Çift önceki akşam Harbiye'de bir partiye katıldı. İkilinin bu tavrı tepki çekti. Ardından İçişleri Bakanlığı'nın harekete geçmesiyle Şeyma Subaşı ve sevgilisi dün gecceyi Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde geçirdi. Hastanede bir gecce kalan çiftin 'Corona Virüsü' test sonuçları 'negatif' çıkınca çift, 14 günlük karantina için evlerine gönderildi.

Ebru Şallı-Uğur Akkuş

Ebru Şallı-Uğur Akkuş

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş bir iş seyahati için Barselona'ya gitti. Çift yurda döndü.

Özlem Yıldız

Özlem Yıldız

Maldivler'den dönen Özlem Yıldız, 2013 yılında boşandığı eski eşi Sinan Serter ve oğulları Demir’le Levent’te bir restoranda görüntülendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kraliçe Elizabeth koronavirüs korkusuyla Buckingham Sarayı'ndan kaçtı