Hukuk bürosundan 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel boşanma kampanyası

ABD'li bir hukuk bürosu, boşanmak isteyen ama maddi imkansızlıklar nedeniyle boşanamayan çiftlere özel bir kampanya hazırladı. İşin ilginç yanı; bu kampanyanın 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olması. Firma yetkililerine göre bu kampanya boşanma masraflarını karşılayamayacak durumdaki kişiler için iyi bir şans.

18 Ocak 2021, Pazartesi 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'nin Tennessee eyaletindeki bir hukuk bürosu, boşanma masraflarını karşılayamayan çiftler için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya hazırladı. The Powers Hukuk Bürosu isimli şirket, Facebook sayfasından ‘boşanma kampanyası’nı duyurdu. Duyuruda, boşanmak isteyen kişilerin büroya başvurması halinde uygun görüldüğü takdirde tüm dava hizmetleri ücretsiz olacak.

Independent Türkçe'de yer alan habere göre, hukuk bürosundan avukat Timothy Sexton, CNN’e yaptığı açıklamada, "Boşanma davası açmayı maddi olarak karşılayamadıkları için evli kalmak durumunda olan birçok çift var. Boşanma davaları gerçekten çok maliyetli. Genellikle masraflar bin 150 dolardan başlıyor. Herkesin böyle bir süreçte bu kadar para verebilecek durumu yok" dedi.

Kampanyanın şartları

Kampanyanın şartları

Kampanyaya yalnızca Tennessee eyaletindekiler katılabiliyor. Adayların ilişki hikayelerini ve neden ayrılmak istediklerini anlatan kısa bir yazıyı 15 Şubat'a kadar firmaya e-mail üzerinden göndermeleri gerekli. Bedava boşanma davasına hak kazanan çiftse 19 Şubat'ta açıklanacak. Her iki tarafın da boşanma konusunda anlaşmış olması gerekiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizde büyük bir sorun olduğunu dev ekranda göstermeye gelen 9 soru