1.8 milyonluk kaza

Fenerbahçeli Caner Erkin 2 ay önce 25 yaşına basan eşi Asena Erkin'e doğum günü hediyesi olarak 1.8 milyon TL değerinde Lamborghini Huracan marka otomobil almıştı

22 Ocak 2015, Perşembe 07:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

UĞUR KOTAN/POSTA Fenerbahçeli Caner Erkin 2 ay önce 25 yaşına basan eşi Asena Erkin'e doğum günü hediyesi olarak 1.8 milyon TL değerinde Lamborghini Huracan marka otomobil almıştı.

Asena Erkin geçtiğimiz akşam Arnavutköy Atlas Balık'a geldi, aracını da lokantanın önüne park etti. Ama eğlence yarım kaldı.

çünkü alkollü olduğu söylenen bir vatandaş arabasıyla, Lamborghini'ye çarptı. Lüks otomobilin sağ kapısında büyük hasar meydana geldi

Asena Erkin ve arkadaşları hemen dışarı fırladı. Kazaya neden olan kişi kalabalığı görünce korktu. Araçtan inmedi, kapılarını da hemen kilitledi. Bunun üzerine polis çağrıldı.

Asena Erkin hiç bağırıp çağırmadı, gayet soğukkanlıydı. Lamborghini'yi Ulus'taki bir otoparka gönderdi. Hasarı hiç dert etmedi, sorulara “Cana geleceğine, mala gelsin” yanıtını verdi. Ardından lokantaya dönüp yemeğe devam etti. Evine de taksiyle gitti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı boşandı