19 aylık diyetten sonra yine cesur...

19 aydır sıkı bir diyet programı çerçevesinde zayıflamaya başlayan magazinin ünlü ismi Kim Kardashian yeni vücuduyla kameraların karşısına çıktı.

28 Temmuz 2017, Cuma 11:15
A A

Magazin dünyasının ünlü ismi olan Kim Kardashian yeni görüntüsü ile ortaya çıktı. Yaklaşık 19 ay önce diyet yapmaya başladığını açıklayan magazin ünlüsü Kardashian sonunda diyetini bitirdi.

Özellikle bel bölgesinde ciddi bir incelmeye gittiği gözle görülen Kim Kardashian'ın yeni vücudunu gösterebilmek için bel kısmını gösteren kıyafetler seçtiği öne sürüldü. Kardashian yıllardır aşırı derecede kilolu olduğu ve bu kilonun ona yakışmadığı eleştirilerini alıyordu.

Kim Kardashian 19 aylık diyetinin sonunda geçtiğimiz günlerde bir mağazadan çıkarken kameralara yakalandı. Bel kısmını gösteren derin göğüs dekolteli beyaz bir tişört ve onun altına yine aynı tonda tayt giyen Kardashian terlikleri ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Zayıfladığı net bir şekilde görülen Kardashian'ın kameraları görünce şaşırmadığı gözlemlendi.

Magazinciler tarafından çekilen bu fotoğraflar birçok magazin sitesinde haber olarak yayınlandı. Kim Kardashian verdiği kilolar ile tebrik yağmuruna tutuldu. Kardashian'ın takipçileri de sosyal medyadan güzel dileklerini yollamayı unutmadılar.

Kardashian-West ailesinden yeni bir haber daha var; son haberlere göre taşıyıcı anne 3 aylık hamile!

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.