2 kocası, bir de sevgilisi var!

Finlandiya'da aynı evde iki kocasıyla yaşayıp bir de sevgili edinen kadının hikayesi büyük tartışmalara yol açtı

22 Ekim 2013, Salı 11:01
A A
2 kocası, bir de sevgilisi var!

Fin gazeteleri 2 kocası ve bir erkek arkadaşı olan 23 yaşındaki Meri'nin hikayesini manşetlere taşıdı ve tartışma başlattı.

2 KOCAYLA EVDE, SEVGİLİYLE DIŞARIDA


23 yaşındaki Meri; Pasi ve Janne isimli kocalarıyla beraber Helsinki’deki iki yatak odası bulunan üç odalı evde yaşıyor. Meri, eşlerinin haberdar olduğu erkek arkadaşı ile de başka mekanda buluşuyor.

Eşlerine eşit zaman ayırma konusunda dikkatli davranmaya çalıştığını belirten kadın, iki koca ve bir erkek arkadaş dışındaki erkeklere ise kapısını kapattığını belirtiyor.

PEKİ KOCALARI NE DİYOR? 

Devamı ikinci sayfadaMeri'nin ilk kocası 25 yaşındaki Pasi, başta yadırgasa da sonraları böyle bir hayat tarzına alıştığını söylüyor.

Meri'nin annesi kızına "Birini tercih et!" dese de, Meri annesini dinlemiyor.

Medyada geniş yer bulan Meri'nin haberi, böyle bir yaşam sürenlerin sayısının merak edilmesine de neden oldu. Birden fazla erkekli beraberlikler de Finlandiya toplumunda tartışılmaya başlandı.

"Doğacak çocuğun biyolojik babasının kim olduğunun tespiti?" gibi konular şimdilik Meri'nin bu yaşamına gelen eleştiriler arasında yer alıyor.

RADİKAL

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.