2000'ların modası kargo pantolonları giymek için 5 neden!

Rahatına düşkün modern stil sahibi kadınlar için sezonun yükseleni kargo pantolonlar. 90'lar ve 2000'lerin başında genç olma şansına erişenler kargo pantolonunu iyi bilir. Birçoğunuz belki de şu an daracık skinny pantolonlara alıştığımızdan kargo pantolon deyince irkiliyoruz. Kargo pantolonları nasıl kombinleyeceğimizi bilmiyoruz, kargo pantolonların fazla maskülen duracağından korkuyoruz, kargo pantolonları her şeyle giyemeyiz diye mesafeli duruyoruz. Peki kargo pantolonu hiç topuklu ayakkabıyla denediniz mi? İşte ceplerine her şeyi sığdırabileceğiniz kargo pantolonları giymek için 5 neden! // Neslihan Arslan

24 Mayıs 2020, Pazar 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Her mevsim her kumaş

Her mevsim her kumaş

Kargo pantolonların kumaş seçeneği çok. Deriden ketene, ketende kanvasa, kanvastan kota pek çok çeşidi var. Dolayısıyla yazın keten bir kargo pantolon tercih edebilir, kışınsa kanvas kargo pantolonunuzu giyebilirsiniz. Kısa kapri kargo pantolonlar, en az uzunları kadar şık. Dolayısıyla hem boy hem de kumaş avatnajıyla her mevsim giymek mümkün. Kim Kardashian'ın bu kombini de çok başarılı!

Mavi'de 179 TL.

Ceplerine dünyaları sığdırın

Ceplerine dünyaları sığdırın

Kendi adıma kargo pantolonların en sevdiğim tarafı bol bol cebinin olması. Bu nedenle geceleri çıkarken bir kargo pantolon giyiyor, yanıma da çanta almıyorum. Bir kredi kartı, bir iki banknot para, bir lastik toka, kimlik, belki ciklet, gözlüklerim... Birkaç cebim boş kaldı bile. Vestiyer sırası bekleme yok, vestiyere gereksiz paralar vermek yok, dans ederken "Çantamı nereye bıraktım, hala yerinde mi?", "Çanta boynumu ağrıttı" derdi de yok. Eller serbest! Hailey Bieber'ın kombini al duvara as.

Peki bu nasıl? Koton'da 90 TL civarı.

Her şeyle kombinle

Her şeyle kombinle

Kargo pantolonlarla en büyük çekincenin "Neyle kombinleyeceğim?" sorusu olduğunu biliyoruz. Yahu! Yüksel bel kargo pantolonun içine hiç ince triko boğazlı bir kazak sokmayı, düşük bel kargo pantolonunu minicik bir crop topla giymeyi, paçaları lastikli kargo pantolonunu beyaz sneakerla giymeyi hiç denedin mi? Ah Bella, çok güzelsin.

Peki nerden bulacağım?

Peki nerden bulacağım?

Oxxo'da iyi bir örneği 159 TL.

 Her zaman farklısın

Her zaman farklısın

Bir restorana girdin, içeri de 20 kişi var. İçerideki 20 kişiden 8'sinin skinny jean, 4'ünün elbise, 4 'ünün kumaş pantolon, 3'ünün ispanyol paça giydiğine eminim. Muhtemelen kargo pantolon giydiğin her ortamda, üzerinde kargo pantolon olan sayılı insandan biri olacaksın. En azından tamamen moda olana kadar. Halle Berry kargo pantolonuyla kızını okuldan almış. 


H&M'de 89.90 TL'lik bir seçenek mevcut.

Zara'da 299 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Naomi Campbell hakkında bilmeniz gereken 13 gerçek