2000'lerin başından beri popülerliğini koruyan 9 garanti makyaj ürünü

Bir ürünün piyasada kaldığı süre, tamamen ürünün memnuniyet oranıyla ilgili. Bu, şu anlama geliyor "Demek ki bunca insan yıllardır kullanıyorsa, bu ürün hala üretilmeye devam ediyorsa demek ki iyi bir ürün." Piyasada raflara çıktığı gibi geri inen onlarca ürün oluyor her sene. Alerjiler, az pigment, kullanışsız ambalaj... Bazıları var ki, anneden kızına bir gelenek olarak geçiyor. 2000'lerin başından beri piyasada olan, rahatlıkla girdiğiniz her AVM'de bulabileceğiniz 9 garanti makyaj ürününü listeledik.

06 Şubat 2021, Cumartesi 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Nars Orgasm

1. Nars Orgasm

Bize tek bir ünlü gösterin, 'Çantamda ne var?' videosunda çantasından Nars Orgasm çıkmayan. Her makyaja gider, bol pigmentlidir, cildi yormaz, her cilt tonuna uyar, yazın da kışın da kullanılır. 1999'tan beri piyasadaki Nars Orgasm her makyaj çantasının ihtiyacı.

320 TL

2. MAC Retro Matte Lipstick Ruby Woo

2. MAC Retro Matte Lipstick Ruby Woo

Önemli bir geceye hazırlanıyorsunuz, rujunuz çok önemli. İlk aklınıza gelen, size en özgüven veren, kendinizi en iyi hissettiğiniz ruj muhtemelen MAC Retro Matte olacaktır. Uzun gecelerde cebinizde taşıyabileceğiniz küçüklükte, telefonunuzun ekranında bile sürebileceğiniz kullanım rahatlığında. Son 20 yıldır piyasada.

119 TL

3. Lancome Juicy Tubes

3. Lancome Juicy Tubes

Eğer 2000'lerin başında liseye gidiyorsanız, havalı kız olmak için bir dudak parlatıcısına ihtiyacınız vardı. Bugün o kadınlar büyüdü, hala parlak ve dolgun dudaklar için bu ürünü kullanıyor. 2003'ten beri Türkiye'de. 

59 TL

4. Benefit Hoola Matte Bronzer

4. Benefit Hoola Matte Bronzer

2001'den beri piyasada. Farklı ambalajı, dikdörtgen fırçası, yoğun pigmenti ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Kontür yapmakta sıkıntılarınız varsa acilen edinmelisiniz.

349 TL

5. Nivea Çilekli Dudak Bakım Kremi

5. Nivea Çilekli Dudak Bakım Kremi

Koca bir nesil bir dudak bakım kremini ruj olarak kullandı. Makyaja bu ürünle başlayan milyonlarca genç kız... Çileklisi, kirazlısı, vişnelisi. Kimse sadesinin yüzüne bakmazdı. Hem kokusu, hem tadı, hem de doğal parlaklığı inanılmazdı. Hala her marketten edinebilirsiniz.

18 TL

6. Too Faced Better Than Sex Mascara

6. Too Faced Better Than Sex Mascara

İsme bakın 'Seksten daha iyi'. Tek başına bu isim bile onu popüler yapmaya yetmez mi? 2000'lerin ortalarında 18 ile 25 yaş arasını geçirdiyseniz, annenizle bu ürün için muhakkak kavga etmişsinizdir. Siz etmediyseniz de çevrenizde annesinin başının etini yiyenler olmuştur. Hala hiç denemediyseniz ve şu sıralar maskara arayışındaysanız bir şans verin deriz.

259 TL.

7. Gabrini Magic Ruj

7. Gabrini Magic Ruj

Annelerimizden yadigar. Yıllarca bu yeşil rujun sürünce nasıl pembeye dönüştüğünü anlamadık. Sonra öğrendik ki meğer içinde vücut ısısıyla temasa geçince renk değiştiren bir kimyasal varmış. Bu nedenle rengi herkeste farklı çıkıyor, çok çok uzun süre kalıyor.

12.90 TL.

8. Flormar Terracotta allık

8. Flormar Terracotta allık

Kadife gibi yumuşacık, ışıl ışıl ve yerli bir ürün. 4 saat uyuduğunuz günlerde bile sizi anında 8 saat uyumuş gibi göstermesiyle ünlüdür. Ekstra highlighter kullanmanıza gerek yok. Hem allık, hem bronzer, hem highlighter tek bir üründe.

Baked Blush On 63 TL.

9. Golden Rose Dream Lips Dudak Kalemi

9. Golden Rose Dream Lips Dudak Kalemi

Kendimizi bildiğimizden beri var olan bir ürün daha. Ruj sürmeye bile gerek yok. Biraz kalem, biraz nemlendirici. Doğal rujunuz hazır bile. Yumuşacık bir uç, yoğun pigment.

13.50 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hediyeleniyoruz: Sevgililer Günü'nde erkek tarafına alınabilecek 15 hediye fikri