2016'nın en iyi 10 çifti

2016, ünlülerin boşanmalarıyla anılacak. Boşanmaların yanında çok mutlu giden ilişkilere de tanık olduk bu yıl. Kimisi yeni başladı, kimisi geçmiş yıllardan 2016'ya yine mutlulukla aktarıldı. Yılın mutluluk anlamında öne çıkan 10 çiftini Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz sizin için seçti.

25 Aralık 2016, Pazar 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aslı Enver-Murat Boz

Aslı Enver-Murat Boz

Yılın en ses getiren ilişkisi. 'Kardeşim Benim' filminin setinde başlayan yakınlaşma kısa sürede büyük bir aşka dönüştü. Kamuoyuna yansıyan en küçük tartışmaları bile olmadı. Birbirleri hakkında hep saygılı konuştular, sosyal medyadan sürekli aşk mesajları verdiler. Murat Boz'un Instagram'da takip ettiği herkesi silip sadece Aslı Enver'i bırakması yılın en romantik davranışıydı.

Burçin Terzioğlu-İlker Kaleli

Burçin Terzioğlu-İlker Kaleli

'Poyraz-Karayel'de yakaladıkları müthiş enerjiyi aşka çevirdiler. Hem birbirlerine çok yakışıyorlar hem de ünlülerin de gayet düzeyli bir aşk yaşayabileceğini gösteriyorlar. Türk halkının belki de birbirine en fazla yakıştırdığı çift. Aşklarını halkın gözüne fazla sokmayarak da dedikodulardan, ve hatta 'kem gözlerden' uzak duruyorlar. Bize de 'Maşallah' demek düşüyor.

Beren Saat-Kenan Doğulu

Beren Saat-Kenan Doğulu

2014'te yaptıkları evlilikten bu yana herkes eli yüreğinde "Acaba boşanacaklar mı?" sorusunu soruyordu. Boşanmak ne kelime, geçen 2.5 yılda birbirlerine daha da bağlandılar. Aralarındaki büyük sevgiyi, yan yana geldiklerinde fark etmemek imkansız. Böyle devam ederlerse uzun yıllar 'Yılın Çifti' olarak görülmeye devam edecekler. Darısı geleçcek yıllara inşallah.

Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı

Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı

Tam 11 yıldır evliler. Bir de çocukları var. Ünlüler dünyasında bu kadar uzun süren evlilik neredeyse yok. Evet, zaman zaman "Ayrıldılar, ayrılıyorlar" gibi haberleri çıkıyor ama onlar her şeye rağmen birlikte olmayı başarabiliyorlar. Bu listeye girmelerinin sebebi, başkalarına da "Ünlüler dünyasında uzun evlilik de olur" mesajını vermiş olmaları. Allah mutluluklarını bozmasın.

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ

Kimse bir gün Kıvanç Tatlıtuğ'un evlenebileceğini düşünmüyordu. Ama o sevdiği kadınla evlendi. Üstelik annesini karşısına alarak. Annenin Başak Dizer'i istemediğini biliyoruz. Ama Kıvanç Tatlıtuğ'un her seferinde eşine sahip çıkıp annesini susturmasına şapka çıkarıyoruz. Hani "Aşk nedir?" diye sorsalar, "Kıvanç'a ve Başak'a bakın" diyeceğim, o derece...

Gökçe Bahadır-Efe Duru

Gökçe Bahadır-Efe Duru

2012'de boşandıktan sonra aşktan yana talihi pek iyi gitmeyen Gökçe Bahadır, yılın son ayında bombasını patlattı. İşadamı Efe Duru ile birbirlerine çok yakışıyorlar. Gökçe Bahadır bu yıl önce 'Aşk Uykusu' filminde başrol oynadı, ardından 'Efsane' adlı dizinin kadrosuna girdi ve son olarak aşkını buldu. İnsan bir yıldan daha ne bekler ki? İşte de aşkta da Gökçe'ye başarılar.

Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan

Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan

Bu yıl anne ve baba oldular. Birbirleri hakkında sosyal medyada yazdıkları romantik sözler büyüleyici. Birlikte davetlere katılıyorlar, cemiyet hayatının etkinliklerini kaçırmıyorlar. Hem sosyal hem de aşık bir çift. Enin Altan Düzyatan 'Diriliş Ertuğrul' ile oyunculuk kariyerinin zirvesinde. Bunda, eşi Neslişah Alkoçlar'ın büyük katkısı var diye düşünüyorum.

Gupse Özay-Barış Arduç

Gupse Özay-Barış Arduç

Nasıl güzeller, nasıl tatlılar... Saklanmıyolar, gazetecilere aşklarını ballandıra ballandıra anlatıyorlar. "Evlenecek misiniz?" sorusunu mükemmel cevaplarla geçiştiriyorlar. "Çok yoğunuz, o işe konsantre olmak lazım" diyor mesela Gupse Özay. Evlenmeleri şart mı? Tabii ki değil. Bu aşk bize çok güzel diziler, çok güzel filmler olarak yansıyor. Çünkü aşkları ikisini de besliyor.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu

'Çok güzel kadın-çok yakışıklı erkek' kombinine Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan daha iyi kim uyabilir? Bu yıl evlendiler, göründüğü kadarıyla çok da mutlular. Çocuk yapma konusunda aralarında bir tartışma çıktığı söylendi, Sinem çok da güzel cevap verdi. "Evliliğimize biraz saygı duyun." Duyulmalı tabii ki. Mutlulukları daim olsun.

Fahriye Evcen-Burak Özçivit

Fahriye Evcen-Burak Özçivit

Alın size bir başka 'Çok güzel kadın-çok yakışıklı erkek' kombini daha. 3.5 yıldır birlikteler ve ilişkileri gayet güzel gidiyor. Fahriye Evcen'in, sevgilisi için "Hayatımda varlığıyla beni mutlu eden bir insan var, buna paha biçilemez" demesi ne kadar hoş. Paha biçilemez mutluluklarını 2017'de evlilikle taçlandıracaklarını da biliyoruz. Bu çifti ayakta alkışlıyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seray Sever aşka geldi! Evlilik yıl dönümünü bakın nasıl kutladı?