2017 yılının en çok konuşulan aşkları

Kimler geldi kimler geçti... İlişkileri biten de oldu dolu dizgin devam edenler de... İşte ünlülerin 2017'de çok ses getiren beraberlikleri…

29 Aralık 2017, Cuma 09:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Adriana Lima ve Metin Hara

Adriana Lima ve Metin Hara

Tartışmasız yılın en ses getiren aşkı dünyaca ünlü model Adriana Lima ve yazar Metin Hara aşkıydı. 

İkilinin aşk yaşadığı havaalanında öpüşürken çekilmiş fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasıyla ortaya çıktı. 

Adriana Lima ve Metin Hara aşkları ortaya çıktığı andan itibaren basına hep öpüşürken, sarılırken ve samimi hallerde çekilmiş fotoğraflarıyla yansıdı. 

Bu nedenle çiftin aşkının reklam aşkı olduğu uzunca bir süre konuşuldu. Ancak çift bu iddiaları yalanladı.

Öte yandan geçen günlerde ayrıldığı iddia edildi. Ayrılık iddialarının ortaya çıkmasının nedeni ise Adriana Lima'nın Metin Hara'yı takipten çıkarmış olmasıydı. Fakat daha sonra Metin Hara bu konuya açıklık getirdi. Meğer Adriana'nın sosyal medya uzmanı yanlışlıkla Metin Hara'yı takipten çıkarmış. Yani çift hala birlikte.

Sıla ve Ahmet Kural

Sıla ve Ahmet Kural

Sıla ve Ahmet Kural haziran ayında aşk yaşamaya başladı. 

Çift bir süre aşklarını gözden uzak yaşasa da yavaş yavaş sosyal medyadan fotoğtaf paylaşmaya başladı.

Özellikle Sıla ve Ahmet Kural'ın bu fotoğrafları sosyal medyaya 'Aşkın fotoğrafı' yorumuyla damgasını vurdu. 

Lidya Özdemiroğlu ve Levent Yüksel

Lidya Özdemiroğlu ve Levent Yüksel

53 yaşındaki popçu Levent Yüksel ile Bilgi Üniversitesi öğrencisi 22 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu'nın 1 yıldır aşk yaşıyor.

Lidya'nın geçen yıl ölen babası müzisyen Atilla Özdemiroğlu ile annesi Hepgül Hepbir'in arasında da 31 yaş vardı. Levent Yüksel 51 yaşındaki Hepgül Hepbir'den 2 yaş büyük.

Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu

Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu Birce Akalay ile evliyken adı Derya Şensoy ile aşk dedikodularına karıştı. Tabii ki ikili bunu uzun süre yalanladı.

Ancak bir süre sonra Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşandı. Boşanmanın ardından Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu'nun birlikte olduğu ortayan çıktı.

Birce Akalay ve Can Tunalı

Birce Akalay ve Can Tunalı

Sarp Levendoğlu'ndan boşanan Birce Akalay ise Can Tunalı ile birlikte. Birce Akalay ile Can Tunalı'nın ilişkisi aylardır sürüyor. Üstelik Can Tunalı, tıpkı sevgilisi gibi şu aralar oyunculuk yapıyor. Son günlerde Birce Akalay ve Can Tunalı çiftiyle ilgili sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf ise görenleri şaşırttı.

2016 yılına ait olduğu öğrenilen fotoğrafta Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ile evliyken şimdiki sevgilisi Can Tunalı’yla tanıştıkları, Beyoğlu’nda çok sık gittikleri Adana İl Sınırı adlı restoranda aynı masayı paylaştıkları da ortaya çıktı. Öte yandan Birce Akalay boşanmadan önce eşi Sarp Levendoğlu’nun adını yazdırdığı dövmeyi sildirmişti. Evliyken Birce Akalay’ın adını koluna yazdıran Sarp Levendoğlu ise alışılmışın dışında bir karar almış ve hatırası olduğu için kolundaki dövmeye dokunmayacağını açıklamıştı.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş ilk kez birlikte çıktıkları Bodrum tatilinde görüntülenmiş, ikilinin aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Fotoğrafların basına yansımasının ardından Uğur Akkuş'un evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıkmıştı. 

Tüm bunlara rağmen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş ayrılmadı. Hatta daha sonra çiftin imam nikâhı kıydığı bile iddia edildi. Ancak ne var ki şu sıralarda da çiftin ayrıldığı, Uğur Akkuş'un kayıplara karıştığı konuşuluyor. 

Eda Erol ve Alişan

Eda Erol ve Alişan

Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol ve Alişan 29 Haziran'da nişanlandı. Kasım ayında evlenmeyi planlayan çift eylül ayında yollarını ayırdı. Çift birlikteyken Alişan'ın 'Evleneceğim kadın ayağıma terliklerimi getirecek' sözleriyle uzun süre gündemde kaldı. 

Alişan ve Eda Erol'un ayrılığı hakkındam ise iki tane iddia ortaya atıldı.

Bu iddialardan biri çiftin, Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'yu unutamadığı için ayrıldıklarıydı. Diğeri de Eda Erol'un oyuncu olmak istemesi ve Alişan'ın buna izin vermemesiydi.

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol

Alişan şimdilerde 'Dostlar Mahallesi'ndeki rol arkadaşı Buse Varol ile aşk yaşıyor. 

Feyza Aktan ve Özcan Deniz

Feyza Aktan ve Özcan Deniz

Feyza Aktan ve Özcan Deniz 1 yıldır aşk yaşıyor. Özcan Deniz'in 25 yaşındaki sevgilisi Feyza Aktan 4 aylık hamile.

Evlilik hazırlığı yapan çift sürekli kıskançlık haberleriyle gündeme geliyor.

Çünkü iddialara göre Özcan Deniz'in sevgilisi Feyza Aktan çok kıskanç.

Müstakbel eşine sıcak muzlu çikolata yediren Özcan Deniz “Oğlumun canı çekti. Aslanıma yarasın diyerek bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. 

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç

Ekin Mert Daymaz ile 2 yıllık ilişkisini mayıs ayında  sonlandıran Hande Erçel sevgilisinin yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. 

Bir süre sonra Mehmet Dinçerler'den ayrılan Hande Erçel şimdilerde yine eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın arkadaşı olan Murat Dalkılıç ile birlikte.

Murat Dalkılıç da 2 yıl evli kaldığı oyuncu Merve Boluğur'dan geçen eylülde boşanmıştı. Öte yandan Merve Boluğur Hande Erçel ve Murat Dalkılıç aşkının reklam aşkı olduğunu düşündüğünü şu sözlerle dile getirdi:  ''Murat'ı iyi tanırım. O kıza kuvvetli bir şey hissetmediğini düşünüyorum. Reklam aşkı olduğu belli.''

Merve Boluğur'un bu aşkın reklam olduğunu düşünmesinin nedeni ise Murat Dalkılıç'ın filminde Hande Erçel'i oynatma kararı alması. 

İpek Açar ve Alper Kömürcü

İpek Açar ve Alper Kömürcü

Nisan 2015'te vefat eden Kayahan'ın 22 yıllık eşi İpek Açar, müzisyen Alper Kömürcü ile nişanlandı.

İpek Açar daha önce yaptığı açıklamada "Yeni bir evliliğe sıcak bakmıyorum. Hayatımda Kayahan var, gönlüm dolu" demişti.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen

2017'de boşananlardan ünlülerden biri de Tuba Büyüküstün'dü. Ama onun Onur Saylak'la olan değil, Umut Evirgen'le olan ilişkisi konuşuldu.

Haziran 2017'de Onur Saylak'la tek celsede boşanan Tuba, yeni bir aşka yelken açtı ki kendisi epey "belalı" bir isimdi.

Kimilerine göre bu ilişki daha boşanmadan başlamıştı. Yine Haziran ayında yaşanan olayda fotoğraflarının çekildiğini fark eden Umut Evirgen'in korumaları, gazetecileri silah zoruyla gasp etmiş ve kameralarına el koymuştu.

Bunun üstüne şikayetler sonrası Umut Evirgen tutuklanmıştı bile! 2018'de de bu çiftin bol bol konuşulacağı bugünden belli.

Ahmet Arıman ve Kader Kaynak

Ahmet Arıman ve Kader Kaynak

Ahmet Arıman (62) kendisinden 39 yaş küçük Kader Kaynak ile evlenmişti. Yaş farkı ile çok konuşulan evlilik Ahmet Arıman'ın POSTA'ya verdiği röportajla yeniden gündemde.

Ahmet Arıman, verdiği röportajda "Kader olgun görünüyor. 30'larında olsaydı yine almazdım, göğüsleri sarkmış olacaktı, istemezdim. Fizik benim için önemli" ifadesini kullandı.

VALLAHİ DE BİLLAHİ DE HATIRLAMIYORUM"

VALLAHİ DE BİLLAHİ DE HATIRLAMIYORUM"

Tepki çeken bu açıklama Söylemezsem Olmaz'da masaya yatırıldı. Programa telefonla bağlanan Ahmet Arıman, tepki çeken sözleri için "Vallahi de billahi de hatırlamıyorum" dedi.

İrem Derici ve Barış Murat Yağcı

İrem Derici ve Barış Murat Yağcı

İrem Derici ve oyuncu Barış Murat Yağcı aralık ayının başlarında Fethiye'de birlikte görüldü.

Kısa bir süre önce Lider Şahin'den ayrılan İrem Derici 30 yaşında, Barış Murat Yağcı ise 26 yaşında. 

 İrem Derici geçen günlerde 'Yeni bir aşka hazır mısınız?' sorusuna 'Hazırım, aşk yaşamak istiyorum' şeklinde cevap vermişti. Öte yandan Barış Murat Yağcı da daha önce verdiği bir röportajda '1.80'den kısa bir kızla asla birlikte olmam' demişti. İrem Derici'nin boyu 1,67.

Öte yandan İrem Derici, Lider Şahin ile yaşadığı aşkla da uzun süre magazin gündemine konu olmuştu. Bunun nedeni ise Lider Şahin'in annesi Didem Şahin'in bu ilişkiyi desteklememesiydi. 

Öykü Karayel ve Can Bonomo

Öykü Karayel ve Can Bonomo

Didem Soydan'dan ayrılan Can Bonomo kırık kalbini Öykü Karayel'le iyileştirmiş,iyileştirmiş, bunu da medyadan pek gizlememişti.

Öykü Karayel ve Can Bonomo, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Çift artık çok daha fazla göz önünde!

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç

Show TV'deki 'Çukur'un 'Sena'sı, 2014 Miss Turkey İkinci Güzeli Dilan Çiçek Deniz, 1 ay önce 2 yıllık aşkı Okan Can Yantır'dan ayrılmıştı. Neden olarak dizide Araş Bulut İynemli ile oynadığı sevişme sahneleri gösterilmişti. Dilan Çiçek Deniz'in geçen hafta da Kanal D'deki 'Meryem'in 'Savaş'ı Furkan Andıç ile yeni bir maceraya yelken açtığı söylenmişti.

Furkan Andıç ile Dilan Çiçek Deniz dün 'Ahtapot Gönüllüleri'nin düzenlediği 'Sokak Köpekleri İçin 100 Kulübe' kampanyasına katıldı. Bir grup hayvansever ile İstanbul Ömerli'ye gittiler. Sokak köpeklerine kulübe yaptılar. Sonra da aşka gelip dudak dudağa öpüştüler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise zirveye yerleşti: Kerimcan ve Aleyna'yı geçti