2018 bu trendlerle geçti...

2018'de moda defilelerinde de, sokaklarda da en çok bu moda akımlarına rastladık, en çok bunları giydik ve konuştuk. İşte 2018'de en çok karşılaştığımız 5 moda trendi...

02 Ocak 2019, Çarşamba 08:51 Son Güncelleme:
A A
METALİK ETKİ

METALİK ETKİ

Metalik renklerdeki pantolon ve etekleri hem yaz hem de kış sezonunda çokça gördük. Pantolon, etek ve şortlarda karşımıza çıkan bu metalik etki kendini en çok altın tonlarında ortaya koydu.

KEMERLER FORA

KEMERLER FORA

2018'de kemerlerimize pek de özenmedik. Daha doğrusu onları bir tarafından sallandırdık gitti! Ucu uzunca bırakılan her türde ve malzemeden kemer geçtiğimiz sene çok modaydı.

DENİZDEN GELEN ŞIKLIK

DENİZDEN GELEN ŞIKLIK

Takılar söz konusu olunca gözümüz en çok deniz kabuklarından yapılmış olanlara alıştı. Çocukluk günlerimizden kalan bu moda kendini gerçek deniz kabuklarında gösterdiği kadar altın, gümüş ve diğer metallerde de gösterdi.

SAÇLARDA BARDOT ETKİSİ

SAÇLARDA BARDOT ETKİSİ

Efsanevi Fransız oyuncu Bridget Bardot bu yıl saçlarda yeniden hayat buldu. Bardot'ya özgü saç toplama stilleri, saç bantları ve dağınık topuzlar saçlarda en çok karşılaştığımız trend haline geldi.

KOCAMAN MONTLAR

KOCAMAN MONTLAR

Oversize akımı birkaç senedir hayatımızda. Üzerimize birkaç beden büyük gelen şeyleri giymek olarak da tanımlayabileceğimiz bu akım 2018'de kendini en çok pofuduk montlarda gösterdi. Böylece en azından kışı sıcacık geçirmiş olduk.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti