2018 yazının iddialı trendleri

2018 yazında hem sokaklarda hem de gecelerde göz kamaştırmak isteyen kadınlar için en gözde ve iddialı trendler...

A A
Üst Alt Takımlar

Üst Alt Takımlar

Şuan bütün zincir mağazalarda karşınıza çıkacak tek bir şey varsa, o da takım kıyafetlerdir. Aynı kumaştan yapılmış crop top – etek kombinleri çok moda. Genellikle çiçekli desenler kullanılıyor. Bu takımlar 2018 de plajlarda çok görülecek gibi duruyor.

İddialı Aksesuarlar

İddialı Aksesuarlar


Eğer kıyafetlerinizi seçtikten sonra hala eksik birşeyler olduğunu düşünüyorsanız haklısınız. Merak etmeyin ihtiyacınız olan şeyi çok iyi biliyoruz; halka küpeler ve eklem yüzükleri! Büyük ve ince halka küpeler size zarif ve eğlenceli bir görüntü kazandıracak. Eklem yüzükleri ise bohem bir imaj yaratacak.

Skinny Gözlük

Skinny Gözlük

Yine geçmişten esinlenilen bir trend; “ince gözlükler”! Kedi gözü imajı yaratan, incecik güneş gözlükleri bu sene çok moda. Kadıköy sokaklarında 10-20 TL ye bu ürünü satın alabiliceğinizi eklemek isteriz.

Fanny Pack

Fanny Pack


Eski fotoğraf albümlerini elinize alın, anne ve babalarınızın bellerine taktıkları çantalara dikkat edin. İşte o çantalar bu sene çok moda! 20 yıl önce kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen bel çantaları isim değiştirdi ve büyük tekstil firmalarının raflarında yerini buldu. Anlayacağınız bu, hakkında çok konuşulan “fanny pack”, bildiğimiz bel çantası. Gucci gibi pahalı bir markadan tutun ZARA’ya, bir çok firma “fanny pack” trendine tutuldu.

Kot Etek

Kot Etek

Kot etek asla modası geçmeyen bir ürün diyebiliriz. Yine de biz genelde kısa, Levi’s tarzı eteklere alışığız. Bu senenin en iddalı trendi uzun, derin yırtmaçlı kot etekler olabilir. Her yerde bulabileceğiniz bu etekler ünlüler tarafından kullanılmaya başlandı bile.

Kalçası Yırtık Kotlar

Kalçası Yırtık Kotlar

2018’in daha “cesur” trendlerine bakacak olursak yırtık kotlardan bahsetmeden geçemeyiz. Yırtık kot füryası son birkaç yıldır devam ediyor, ama bu kadar iddialısını hiç görmemiştik. Kalçası boydan boya yırtık olan kotlar, hayal gücünüze pek yer bırak mıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kadınlar 100 yıl önce hangi ürünlerle makyaj yapıyorlardı?