2019 yazında plajlarda hangi mayo-bikinileri göreceğiz?

Yaz geldi, bazılarınız çoktan mayo-bikini alışverişlerini yaptı. Bazılarınızsa henüz nasıl bir şey aradığına karar veremedi. Peki bu yıl plajlarda mayoları, bikinileri hangi trendler şekillendirecek? Gelin birlikte bakalım...

11 Haziran 2019, Salı 15:00
A A
RETRO

RETRO

Retro desen ve modeller yıllardır bir görünüp bir kaybolmaya devam ediyor. Moda dünyası retro aşkından kolay vazgeçeceğe benzemiyor. İster mayo, isterse bikini olsun; bu yıl da retro model ve desenler çok moda.

KEMERLİ

KEMERLİ

Kemerli mayo olur mu demeyin. Mayo ve bikinide kemer çok hayal edebildiğimiz bir şey olmasa da bu yıl o kadar sık göreceğiz ki gözümüz alışacak. Aslında bu modeller belinizi vurguladığı için hoş da görünüyor...

DÜĞÜMLÜ

DÜĞÜMLÜ

Mayo ve bikinilerin bel, omuz ve alt kısımlarının yanlarında yer alan düğümler bu yıl oldukça revaçta. Düğüm, sade ve tek renk modellerde görüntüyü zarifleştiren hoş bir detay haline geliyor.

FIRFIRLI

FIRFIRLI

Fırfır bu yılın plaj modasında da hakim özelliklerden biri olmaya devam ediyor. Mayo ve bikinilere genellikle masumane bir görünüş kazandıran bu fırfırlar omuz bölgesinde yer aldığında seksi olmaktan da geri kalmıyorlar.

HAYVAN DESENLERİ

HAYVAN DESENLERİ

Leopar deseni zaten her dönemin modası. Bu yıl hem dış giyimde hem de plaj modasında zebra ve yılan desenleriyle de çok sık karşılaşacağız. Çekici görünmeyi önemseyenler deneyebilir.

PUANTİYE

PUANTİYE

Üzerinde yer aldığı hemen her kıyafeti zaman yolculuğuyla 60'lı yıllara yollayan puantiye deseni her zaman zarif bir görüntü yaratıyor. Bu desen mayo ve bikinilerin pastel renklerine de çok yakışıyor.

İŞLEMELER

İŞLEMELER

Plaj giyiminin kumaşlarında işlemelerin nasıl görüneceği biraz şüpheyle yaklaştığımız bir durum. Ancak iyi malzeme ve işçilikle yaratılan modellerde oldukça şık ve sevimli göründükleri de bir gerçek. Çiçek desenli işlemeler bu yıl tüm plajları saracak gibi görünüyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yüz gerdirme ameliyatlarıyla ilgili en çok merak edilenler