2019'da boşanan 10 ünlü

Evlilik kararı alarak mutluluğa imza attılar... Günler, aylar hatta yıllarca aynı evi paylaştılar. Kimileri çocuk sahibi de oldu. Ancak evlilikleri yolunda gitmedi. Kimi ihanete uğradı, kimi birbiriyle geçinemedi. İşte boşanan ünlüler... (Posta.com.tr)

17 Aralık 2019, Salı 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Serdar Ortaç ve Chloe Laughnan

Serdar Ortaç ve Chloe Laughnan

2014 yılında nikah masasına oturan Serdar Ortaç ve Chloe Laughnan'ın evlendikleri günden beri sürekli boşanacakları konuşuluyordu. Çift her seferinde boşanma haberlerini yalanladı ta ki 2019 ağustos ayına kadar. Çift ağustosta resmi olarak boşandı. Chloe Laughnan, Serdar Ortaç'tan 1 Milyon TL tazminat istedi. 

Özcan Deniz ve Feyza Aktan

Özcan Deniz ve Feyza Aktan

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti. 15 ay evli kaldıktan sonra Özcan Deniz, haziran ayında boşanma davası açarak oğlu Kuzey'in velayetini de istedi. Çift kısa bir süre sonra tek celsede boşandı. Boşanan çift bir süre boşandıktan sonra da birlikte olmaya devam etti. Geçen günlerde Özcan Deniz ile ilgili ortaya farklı bir iddia atıldı. İddiaya göre Özcan Deniz Feyza Aktan'dan, Aslı Enver gibi giyinmesini, saçlarını da onun gibi kestirmesini istiyordu. Bu iddianın ortaya çıkması ikilinin arasını yine açtı.

Zerrin Özer ve Murat Akıncı

Zerrin Özer ve Murat Akıncı

Zerrin Özer, Murat Akıncı hakkında ortaya atılan dolandırıcılık iddiaları sebebiyle boşanma kararı almış ve aynı gün hastaneye kaldırılmıştı. Evliliği toplam 36 saat sürdü ancak boşanma davası hala devam ediyor. 


Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım

Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım

2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul dizisiyle aşkları başlayan Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüpoğlu, 2016 yılında evlendi. Birbirine çok yakışan çiftin, haziran ayında ortak bir açıklamayla aldığı boşanma kararı sevenlerini şaşırttı.

Algı Eke ve Ulaş Torun

Algı Eke ve Ulaş Torun

2017 yılının haziran ayında mutluluğa 'evet' diyen çift, 1.5 yıllık ilişkilerini sessiz sedasız bir şekilde noktaladılar. Boşandıktan sonra birbirlerine bir kez daha şans veren çift, 2019'un şubat ayında tekrar ayrıldıklarını medyaya açıkladılar. 


Demet Şener ve İbrahim Kutluay

Demet Şener ve İbrahim Kutluay

11 yıllık evliliklerinin ardından çekişmeli boşanma davası İstinaf mahkemesinde olan eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay “anlaşmalı” olarak boşandı.İbrahim Kutluay Demet Şener'e nafaka ödemiyor ama çocuklarına 32 bin 500 TL ödüyor. Öte yandan İbrahim Kutluay, Demet Şener'e 3 milyon TL de tazminat ödedi.

Nagehan Şaşmaz ve Necati Şaşmaz

Nagehan Şaşmaz ve Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile 2012 de nikah masasına oturan Nagehan Şaşmaz arasında büyük gerginlik yaşandı. Necati Şaşmaz, 10 Milyon TL tazminat ve çocukların velayetini almak istediği için boşanma davası açtı. Nagehan Şaşmaz da şiddet gördüğünü iddia ederek karşı dava açtı. Boşanma davası hala sonuçlanmadı. 

Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık

Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık

2018 yılında boşanma kararı aldıktan sonra evliliklerine bir şans daha veren çift, ihanet iddiasıyla yeniden boşanma başvurusunda bulundu. Futbolcu Emre Aşık, çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla velayet davası açmış ve davayı kazanarak 2 çocuğunu da Yağmur Sarnıçtan olaylı bir şekilde aldı. 2012 de evlenen çiftin davası hala mahkemede. 

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman

2016 yılında kızı Pera'ya 22 haftalık hamileyken Serdar Özerman ile nikah masasına oturan Akasya Asıltürkmen, eşiyle aldığı ortak kararla 2019 yılında tek celsede boşandı. 

Tuğba Özay ve Ludovic Fattizzo

Tuğba Özay ve Ludovic Fattizzo

Tuğba Özay ile 10 yıl önce dünya evine girdiği İtalyan eşi Ludovic Fattizzo anlaşmalı olarak boşandı. Tuğba Özay, Ludovic'i her zaman sevgiyle ve saygıyla anacağını ve tek sorunun iki ülke arasında gidip gelmek olduğunu söyledi. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2019’a damga vuran 11 evlilik