2019'un en iyi Netflix içerikleri

Türkiye'de bir buçuk milyonu aşkın abonesi bulunan Netflix'te sayısız içerik var. Hem hepsini izleyebilmek hem de gündelik yaşantıyı aksatmamak imkansız. Bunun için günlerce evden çıkmamak gerekiyor, onu da tahmin edersiniz ki uzmanlar önermiyor... Biz de 2019'un en nitelikli Netflix içeriklerini derledik.

20 Aralık 2019, Cuma 18:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Unbelievable

Unbelievable

Gerçek olaylardan esinlenilerek yazılan 'mini' dizide, tecavüze uğradığına dair yalan söylemekle suçlanan bir kadın ve aradan geçen yılların ardından kendini benzer olayları araştırmaya adayan iki kadın dedektif var. Taciz ve tecavüzlere karşı susmamak için tüm kadınların birleştiği 2019'un kuşkusuz en öne çıkan dizisi, Unbelievable....


Chambers

Chambers

Geçirdiği kalp naklinin ardından donörünün karakterine bürünmeye başlayan bir genç, onun ölümünün ardındaki gizemin peşine düşer.Efsanevi Kill Bill serisinin yıldızı Uma Thurman'ın başrolünde olduğu Chambers, Netflix'in korku dalında öne çıkan yapımlarından. Çoğunluğunu genç yüzlerin oluşturduğu dizi, bu yönüyle Ölmek için 13 Sebep'i anımsatıyor.


Dead to Me

Dead to Me

Başladığı günden itibaren kara mizahseverlerin gönlünü kazanmayı başaran Dead to Me, eşinin ölümüyle sonuçlanan bir vurkaç olayına karışan kişinin peşine düşen bir kadını odağına alıyor. İki kadının ilginç arkadaşlığını anlatan dizi, ikinci sezon onayını aldı bile.

Bonding

Bonding

Netflix'in iddialı yapımlardan Bonding, eski iki lise arkadaşının yıllar sonra New York'ta karşılaşmasını ve birbirlerinin hiç bilmedikleri taraflarını öğrenmeleriyle başlıyor. Biri, lisedeki en yakın arkadaşının eşcinsel, diğeri ise şehrin en çok tanınan domibatriksi olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalıyor. Dizi, ortalama 15'er dakikalık 'çerez' bölümleriyle de tadından yenmiyor.Osmosis

Osmosis

Daha çok distopik Black Mirror'ın bir devamı yorumları yapılan Fransız yapımı bilim kurgu, yakın geleceğin Paris'inde geçiyor. Kullanııları beyin verileri ve kişisel hafızalarını karşılaştırarak eşleştiren bir çöpçatanlık uygulaması geliştiren iki kardeş, uygulamanın test aşamasında beklenmedik sonuçlarla karşılaşır. Dizi, Netflix'in ikinci Fransız yapımı olma özelliği taşıyor.


The Politician

The Politician

Bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olma hayaliyle yaşayan bir lise öğrencisi, hayallerine okul yönetiminden başlar. Dizi hakkında iki öngörü öne çıkıyor, 'ya ilk bölümü izleyip bırakacak ya da bağımlısı olacaksın'....

Russian Doll

Russian Doll

Sürekli ölüp, 36'ncı yaş gününe geri dönen Nadia'yı konu alan Russian Doll'un Türkiye'de geniş bir hayran kitlesi var. Nadia her gün aynı partiye katılıyor, ölüyor ve aynı gün sağlıklı bir şekilde yeniden uyanıyor. İyi haber, ikinci sezona onay çıktı!

epeatedly attending the same party, dying, and waking up the next day unharmed. Lyonne also serves as an executive producer for the show alongside Amy Poehler and Leslye Headland, so if you have any doubt about how funny it is, you shouldn't. Season two is confirmed, so stand by for more details.

Sex Education

Sex Education

Özgüven problemleriyle mücadele eden Otis, terapist annesinin tüyoları sayesinde cinsellik hakkında her şeyi biliyor. Otis, okulda bir seks terapisi kliniği açma teklifi bile alır. Artık kahramanımızın lisenin 'kötü kızı'yla illegal bir kliniği var... 2020'de gelecek ikinci sezondan önce, ilk sezonu yakalayın.

Special

Special

Beyin felciyle yaşayan eşcinsel bir genci konu alan Special, ağız dolusu kahkahaları hak ediyor. 15'er dakikalık bölümleriyle bir hafta sonunda yenilip yutulacak dizinin ikinci sezonu yolda!


Based on the hilarious Ryan O'Connell's part-memoir, part-manifesto I'm Special: And Other Lies We Tell Ourselves, this coming-of-age comedy series follows O'Connell's own challenges and triumphs as a gay man navigating the world with mild cerebral palsy. The revolutionary show has already proved itself to be tightly constructed, painfully honest, and seriously laugh-out-loud funny (not to mention easy to binge in a single weekend!). Great news: season two is on the way.


When They See Us

When They See Us

New York'ta haksız yere vahşi bir saldırıyla suçlanan 5 genci konu alan ve yine gerçek bir hikayeyi anlatan mini dizi, bu sene Emmy ödülüne de layık görüldü. 4 bölümlük diziye dair en öne çıkan yorum ise 'İzlemesi zor, ama izlenmeli'.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karısına tecavüz eden adamın kafasını kesip top oynadı