2020 yaz elbise trendleri

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte bir çok marka yeni moda elbiseleri de alıcılarına sunmaya başladı. Sezon moda elbiselerinde uzun uçuş uçuş bir çok kişinin tercihi oldu. 2020 yaz elbise modasında nelere dikkat ediliyor bir göz atalım.

19 Mart 2020, Perşembe 17:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Uzun ilk tercih

Uzun ilk tercih

Bu senenin en trend elbiseleri genellikle uzun elbiseler. Elbisenin üst kısmı dekolte olması bu yaza şık bir dokunuş yapmanızı sağlayacak. Uzun elbiselerin boy kesimi ise tamamen kullanıcıya bırakılıyor. Bu sene ayak bileği ile midi boy arası elbiseler çok göreceğiz.

Salaş modeller

Bu sene tercih edilen elbiseler olabildiğince salaş kesim. Boyfriend modası hayatımıza girmesiyle birlikte giyim sektörünün moda anlayışını da bir hayli değiştirdi.


Dekolte önemli

Dekolte önemli

2020 elbise modasında dekolteli elbiseler sık sık göreceğimiz oldukça belli. İster göğüs isterseniz de sırt dekoltesi tercih edebilirsiniz. 2 side oldukça moda.

Soft renkler ön planda

Soft renkler ön planda

Bu sene geçen seneye oranla daha soft daha bebeksi renkler tercih ediliyor. Hemen hemen her renkle kombin yapabileceğiniz soft renkler, nude renklerle birleşince ortaya görsel şölen çıkıyor.

Derin yırtmaç olmazsa olmaz!

Derin yırtmaç olmazsa olmaz!

Geçen senelerde derin yırtmaçlar daha çok abiye veya gece elbiselerinde tercih ediliyordu. 2020 elbise trendinde ise gündelik elbiselerde de tercih edildiği görülüyor.

Gömlek elbise sevenler

Gömlek elbise sevenler

Geçen senenin modası olan düğmeli elbiseler bu yıl da oldukça tercih edileceğe benziyor. Eğer dolabınızda hala düğmeli elbise varsa şanslısınız demektir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prens Harry ve Meghan Markle'ın kıyafet uyumu