2020’nin estetik akımları

ABD’li plastik cerrahi doktorları, 2020’nin öne çıkan estetik akımlarını açıkladı.

04 Ocak 2020, Cumartesi 12:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Düşes Kate gülüşü

Düşes Kate gülüşü

 ‘Mutlu ifade’ olarak bilinen bu işlemde botoks ve dolgu kullanılarak yüz hatları yumuşatılıyor, dudak kenarı çizgileri yukarı çekiliyor.

JLO dizleri

JLO dizleri

50 yaşında kusursuz fiziğiyle hayranlık uyandıran Jennifer Lopez’in dolgun hatlarına rağmen zarif diz kapaklarının sırrı estetikte. Diz kapaklarında biriken deri alınıyor.

Cara kulakları

Cara kulakları

Kulak ameliyatı için artık kepçe olmak gerekmiyor. İngiliz model Cara Delevingne’in küçük ve simetrik +kulakları, ideal kulak ölçüsünü değiştirdi.

Rosie suratı

Rosie suratı

İngiliz model Rosie Huntington Whiteley’nin keskin hatlı çenesi ve çukur yanakları, ‘Instagram’ karelerinde kusursuz göründüğü gerekçesiyle çene ve yanak estetiğine ilgiyi katladı.

 Ördek dudak

Ördek dudak

Kylie Jenner’a milyar dolarlık bir kozmetik imparatorluğu kurduran dolgu dudaklar, son 3 yılın en çok ilgi gören estetik işlemiydi. Ancak artık ördek dudaklar, silikonlu memeler gibi yapay olduğu belli olan işlemler gözden düştü.

İspanyol kalçası

İspanyol kalçası

Kim Kardashian’ın meşhur ettiği ‘Brezilya kalçaları’ tehlikeli ve yapay tehlikeli ve yapay olduğu için artık tercih edilmiyor. Onun yerine Rihanna’nın kalçası gibi ameliyatsız, elektrik akımı verilerek uygulanan ‘İspanyol kalçası’ işlemi revaçta. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Blazer giyinme rehberi