2021'in sonunda hangi burç aşkı bulacak?

Aşkta şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız, henüz 2021'in bitmesine çok var! Burçlarımız flört ve ilişki yürütme konusundaki tavırlarımızı belirleyen bir etkiye sahip. Yeni bir aşka yelken açmakta ya da hayatınızın aşkını bulmakta zorlanıyorsanız, sonbahar burç yorumlarından tüyo alabilirsiniz. İngiliz medyum Estella, 2021 bitmeden aşkı bulmanızı sağlayacak sonbahar burç yorumlarını yayınladı ve aşkı bulabilmeniz için tavsiyeler verdi. Bakalım 2021'i kimler aşık olarak tamamlayacak... /ÖZEL

13 Eylül 2021, Pazartesi 12:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURÇLARI

KOÇ BURÇLARI

Koçlar bu sonbaharda onunla benzer düşünen insanlarla tanışabilir. Aklına koyduğu her şeyi yapmada son derece tutkulu davranan Koç burcu, ateşiyle herkesin hayatını aydınlatır.

Eğer doğru kişi henüz karşınıza çıkmadıysa, bunun nedeni yanlış kişilik tiplerini çekiyor olmanız.

Ruh eşinizi istiyorsanız, yeni maceraları ve eşsiz anları kıvılcımlandrabilecek kişileri seçmelisiniz.

Hayalinizdeki aşkı bulmak için size keyif veren aktivitelere katılın. Aşkınızla burada karşılaşma olasılığınız yüksek.

Doğru kişiyle karşılaştığınız zaman ateşinizi canlı tutmayı da ihmal etmeyin.

BOĞA BURÇLARI

BOĞA BURÇLARI

Boğa burçları bu dönemde kendilerine iyi bakmalı ve sevgi göstermeli. Geçmişteki aşk deneyimi kötü olan Boğa burçları gelecekteki aşkları için de karamsar düşünebilir. Ancak bu son derece yanlış. Boğa'nın yönetici gezegeni Venüs olduğundan aşk ve güzellik Boğa'nın içinde vardır.

Boğa burçları, onları neyin tanımladığını bilmeli. İstediği kişi nasıl biriyse, kendisi de o şekle girmeli. 2021'in sonuna doğru evrende bir değişiklik olacak ve hak ettiğiniz aşkla ödüllendirileceksiniz.

İKİZLER BURÇLARI

İKİZLER BURÇLARI

İkizler burçları bu dönemde heyecanlı şeyler denemek için çaba gösterecek. Sorun şu ki İkizler burcu başkalarına her zaman güçlü ilgi duyamaz. Bu da diğer insanlar için biraz korkutucu olabilir.

Sadece dikkatinizi çeken ve yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilecek birine değil, aynı zamanda kendi hayatı olan ve gezintiye çıkarken onunla gelmenizi isteyebilecek birine ihtiyacınız var.

Aşkı bulmak için yeni bir hobi kursuna gitmeyi deneyebilirsiniz. Orada sizinle aynı duyguları paylaşacak insanları bulmanız mümkün.

YENGEÇ BURÇLARI

YENGEÇ BURÇLARI

Aşk söz konusu olunca Yengeç burcu kendini tamamen ilişkisine verir. Artık Yengeçlerin kendisine ve başkalarına güvenme zamanı geldi.

Eski ilişkilerinizde yeterince takdir görmediyseniz, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz.

Sevgiyi bulabilmek için partnerinize net olmanız gerekir. Eğer ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, bu ilişkiye devam edip etmeme konusunda karar vermeniz gerekir. Güvenebileceğiniz ve açabileceğiniz birini bulmanız önemli.

Bunun için de karşınızdaki kişinin de aynı hissetmesini sağlamalısınız. Görüşleriniz, ve ilgi alanlarınız farklı olsa da her ikisine de zaman ayırmak sevginizin sonsuza kadar sürmesini sağlayacaktır.

ASLAN BURÇLARI

ASLAN BURÇLARI

Aslanlar, cömert ve sevecen olmaya devam ettikleri zaman aşk kapılarını çalacaktır. Aslanlar küçük jestleri sever. Umursandıklarını belli eden sürprizlere bayılır.

Eğer geçmişte bu durumdan yoksun kaldıysanız, düşük standartlara boyun eğmemeli ve en iyisine layık olduğunuzu bilmelisiniz.

Aslanlar, sevildiğini ve takdir edildiklerini hissetmeli.

Aslanların nezaketine ve sevgisine değer verecek kişiler var. Bunun için sadece kendiniz olmaya devam etmelisiniz. Beklediğiniz aşk sizi bulacaktır.

BAŞAK BURÇLARI

BAŞAK BURÇLARI

Başaklar, ortak değerleri olan kişilere odaklanmalıdır. Başakların en iyi özelliği, sevdiklerinin hayatını sorunsuz şekilde sürdürmelerine katkı sağlamaktır. Çünkü sevdiklerinin mutluluğunu önemserler. Elbette tüm bu minnetin karşısında takdir edilmeye ihtiyacı olur ve karşılık veren biri Başaklar için idealdir.

Başak burçları aşkı gönüllü olarak yaptığı etkinliklerde ve hayır işlerinde bulabilir.

Partnerinizle ortak değerleri paylaşmanız, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayabilir.

TERAZİ BURÇLARI

TERAZİ BURÇLARI

Terazi burcu aşkı bulmak istiyorsa biraz daha maceracı olmalı. Terazinin kişiliğinde çok fazla karmaşıklık bulunur. Sizinle entelektüel olarak eşleşebilecek kişiler ve yeni şeyler deneyimleyebileceğiniz insanları istiyorsunuz. Aşkı bulmak için dışarı çıkıp hayatı kucaklayın. Biraz sosyalleşin. İlgilendiğiniz konulara ağırlık verin ve gezmek istediğiniz her yere gidin.

Tüm bu deneyimler aracılığıyla aşkı bulacaksınız.

AKREP BURÇLARI

AKREP BURÇLARI

Akrepler aşkı arıyorsa dürüst olmalı ve tüm benliğini ortaya koymalıdır. Akrep birini severse onu bırakmaz. Karşısındaki kişiden de dürüstlük ve şeffaflık bekleyen Akrep burcu, aşkı bulabilmek için onu olduğu gibi kabul edecek ve korkmadan sevecek insanlara ihtiyaç duyar.

İlişkiniz en başından dürüst olursa sürekli o şekilde devam edecektir.

YAY BURÇLARI

YAY BURÇLARI

Yay burcunun bağlılık sorunlarını halletmesi gerekiyor. Özgürlüğüne önem veriyor ancak kendini bir kişiye bağlamak konusunda zorlandığı için aşkı bulamıyor.

Zor zamanlarda bile olumluyu gören Yay burcu, moralini bozan insanlara zaman ayırmaz. Onu her zaman destekleyecek birine ihtiyaç duyar.

Yay burcu, bağlılık sorunlarını hallettiği zaman aşkı bulacaktır.

OĞLAK BURÇLARI

OĞLAK BURÇLARI

Zeki ve insanlara çabuk ısınan Oğlak burcu, ilk adımı atmakta zorlanabilir.

Kendinizi rahat ve açıkça ifade edebileceğiniz ve zekanızı ortaya koyabileceğiniz ortamlarda aşkı bulacaksınız.

Oğlak burcu ona değer vermeyen insanlarla zamanını boşa harcamamalı. Güven ilişkisi için son derece önemlidir.

Sizi olduğunuz gibi sevecek biri var. Siz de onları sevdiğiniz sürece aşkınız devam edecektir.

KOVA BURÇLARI

KOVA BURÇLARI

Kova burcu bağımsızlığına düşkün olduğu için ilişkiler onun için zor olabilir. Kovaların tavırları başlangıçta itici ve meydan okuma gibi görülebilir. Kova burcunun da takdir edilmeye ihtiyacı vardır.

Kovaların aşkları bazen arkadaşlık olarak başlar. Kusurlarınızı kabul eden kişilerle yakınlığınız aşka yelken açmanızı sağlayabilir.

Aşkı hayatınıza çekmek için arkadaşlıklarınızı derinleştirmelisiniz ve size destek olan kişileri radarınızda tutmalısınız.

BALIK BURÇLARI

BALIK BURÇLARI

Hayal aleminde yaşamayın ve ilişkilerin gerçekliğiyle ilgilenin. Tam bir romantik olan Balık burcu, beklentilerini karşılamayan kişilerden hemen uzaklaşır.

Doğru kişiyi bulabilmek için insanlara şans vermelisiniz ve her şeyin mükemmel olmasını beklememelisiniz.

Birinin sizi olduğunuz gibi sevmesini istiyorsanız, siz de onu olduğu gibi sevmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Size yeniden aşk dolu bakmasını nasıl sağlarsınız? İlişkinize yeniden aşk ve heyecan getirmenin yolları