2022 Pirelli Takvimi görücüye çıktı

Merakla beklenen 2022 Pirelli Takvimi sonunda görücüye çıktı. Çıplaklığı geri plana atan meşhur Pirelli Takvimi, bu yıl yine farklı bir bakış açısıyla ünlüleri sayfalarına taşıdı. Takvim bu yıl ünlü müzisyen, söz yazarı ve fotoğrafçı Bryan Adams’ın imzasını taşıyor.

30 Kasım 2021, Salı 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
60'LI YILLARIN GELENEĞİ

60'LI YILLARIN GELENEĞİ

Ünlü müzisyen, söz yazarı ve fotoğrafçı Bryan Adams’ın imzasını taşıyan 2022 Pirelli Takvimi, 1960’lı yıllardan bugüne dek uzanan uluslararası müzik yıldızlarının kutlaması ve pandemi nedeniyle verilen aranın ardından bir geri dönüş niteliğinde.

FOTOĞRAFÇILIĞINI KANITLIYOR

FOTOĞRAFÇILIĞINI KANITLIYOR

Müzik dünyasındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam eden Bryan Adams, bir yandan da ünlü bir fotoğrafçı kimliğiyle kendini kanıtlıyor.

YOLLAR VE TURNELER

YOLLAR VE TURNELER

Adams, 'Yolda' temalı Pirelli Takvimi için çektiği fotoğraflarla sanatçıların yollardaki ve turnelerdeki anlarından kareler ortaya koyuyor.

MÜZİSYENLERİN FARKLI ANLARI

MÜZİSYENLERİN FARKLI ANLARI

Fotoğraflar, setteki müzisyenlerin provaları, konser arası molaları, performansları öncesi yaşananlar, turne yolculukları ve otel odasındaki yalnız hallerine kadar hayatlarının farklı anlarını yansıtıyor.

48. BASIM

48. BASIM

Pirelli Takvimi’nin 48. basımında farklı yaşlardan, müzik türlerinden ve kültürlerden dünyaca ünlü 10 sanatçı Bryan Adams’a eşlik etti: Cher, Grimes, Jennifer Hudson, Normani, Rita Ora, Bohan Phoenix, Iggy Pop, Saweetie, St. Vincent ve Kali Uchis.

3 GÜNLÜK ÇEKİMLER

3 GÜNLÜK ÇEKİMLER

2022 Pirelli Takvimi için çekimler bu yaz sadece üç gün içinde Palace Theatre ve Hollywood'daki Chateau Marmont Oteli olmak üzere Los Angeles'taki iki lokasyonda ve Capri'deki Scalinatella otelinde gerçekleştirildi. 

70'TEN FAZLA FOTOĞRAF

70'TEN FAZLA FOTOĞRAF

Bryan Adams’ın, sanatçıları kendilerine özgü özellikleriyle 12 aya yansıttığı takvim, 160'tan fazla sayfadan ve portreler dahil 70’i aşkın fotoğraftan oluşuyor.

KAPAKTA ST. VINCENT

KAPAKTA ST. VINCENT

Albümün kapağında da yer alan St. Vincent, bir otelde uyanırken, Kali Uchis havuz başında, Saweetie bir başka yolculuk için otelden valizleriyle çıkış yaparken, Cher ise kulisinde görülüyor.

ÜNLÜLER BU KARELERDE

ÜNLÜLER BU KARELERDE

Normani’yi ses provasından önce dinlenirken, Jennifer Hudson'ı salona gelirken, Iggy Pop'u konser öncesinde, Grimes'ı kayıt stüdyosunda, Bohan Phoenix'i konser sonrası otelde ve Rita Ora'yı konserden sonra görüyoruz. 

"BİRKAÇ GÜNE SIĞDIRMAK ZOR OLACAKTI"

"BİRKAÇ GÜNE SIĞDIRMAK ZOR OLACAKTI"

Bryan Adams fotoğraflarının hikayesini şöyle açıklıyor:

"Yolda yaşanan her şeyi birkaç güne sığdırıp özetlemek çok zor olacaktı. O nedenle ben de bazı yönlerini yansıtmaya çalıştım. Örneğin, müzisyenler çoğu zaman binanın önünü değil arkasını görürler. "

"PEKÇOK KAPI İÇERİKTE"

"PEKÇOK KAPI İÇERİKTE"

"Sahneye açılan kapıyı, kulisi, bir binanın bodrum katını görürüz. Sahneden aracın kapısına gidersiniz, oradan otel kapısına, tren veya otobüs kapısına. Kısacası pek çok kapı içerikte ancak konu her zaman seyahat etmekle ilgili.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tulum altına nasıl ayakkabı giyilir?