2022 yılı İkizler burcu yorumları! 2022'de İkizler burcu aşk hayatı, kariyeri, para durumu ve sağlığı

2022 yılında İkizler burcu neler yaşayacak; aşk hayatı, kariyeri, para durumu ve sağlığı nasıl olacak diye merak ediyorsanız, enerjinizin çok yüksek olacağı, sadece kendinize değil, çevrenize de güzel etkiler sağlayacağınız ve standartlarınızı yükselteceğiniz 2022 yılına dair yükselen İkizler ve İkizler burcu yorumlarına bakmayı unutmayın! 2022'de "kariyer" alanında ciddi atılımlar yapacaksınız ve 12. evinizde geleceğinizi planlayacaksınız. Peki nasıl? İşte yükselen İkizler ve İkizler burcunun 2022 yılı yıllık burç yorumları! Ünlü Astrolog Filiz Özkol, Posta.com.tr okuyucuları için anlattı.

09 Aralık 2021, Perşembe 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tüm diğer burçlar gibi yorucu bir yılı geride bıraktınız. Ancak 2022'de daha farklı şeyler yaşayacaksınız. Özellikle sevgili İkizler'in ikili ilişkiler alanı dikkat çekiyor. 


Kabınıza sığmıyorsunuz ve parasal konulara takılmış durumdasınız. 2021'in ikinci yarısından bu yana maddi konular ciddi biçimde kafanızı kurcalıyor. 2022'de yatırımlar, iş değiştirmeler, yeniden yapılanmalar İkizler'in en çok istediği konular. Çünkü İkizler yerinde duramayan, sürekli hareket halinde olan insanlar. Stabil işler, sabit işler İkizler'e göre değli.


Özellikle iş ve maddi alanlarda 2022 yılında ciddi etkiler altındasınız. Yatırım yapmak, iş değiştirmek istiyorsanız bunları Mayıs-Haziran aylarında yapabilirsiniz. 

2022 YILINDA İKİZLER BURCU KARİYERİ

2022 YILINDA İKİZLER BURCU KARİYERİ

Ocak ayından itibaren kariyer eviniz hareketleniyor. Özellikle iş, iş, iş diyorsunuz. Ancak aile ile iş arasındaki dengeyi iyi bir şekilde kurmanız gerekiyor. Ne aileden kopmalısınız ne de işte geride kalmalısınız. Bu nedenle 2022 yılında ailenizi ikinci plana atmadan kariyer evinizde yoğunlaşmalısınız. 


Bu sene yurtdışı gezileri, eğlence gibi alanlar kariyer evinize taşınıyor. İş nedeniyle sık seyahat edebilir, farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak bunun için 2022 yılının ikinci altı aylık dönemini beklemeniz gerekiyor. 


2021 biterken 30 Aralık'tan itibaren Jüpiter kariyer evinize geçiyor. Kariyerde yükselme, teklifler, başarılar ve başarıyı ilgilendiren konular ve size o konuları getirecek önemli insanlar ile imzalar atacaksınız. 


Bazılarınız ise bir aşama daha geçmek, kariyerinizi yükseltmek istiyorsunuz. Yılın ilk altı ayında bunlar gelecek. Özellikle Mart ayı sizin için çok önemli. Bunu not alın.

Mayıs ayı geldiğinde, 11 Mayıs'ta Jüpiter sizin yenilenme evi dediğimiz 11. evinize geçiyor. İkizler Hava, Jüpiter ise Ateş burcu yönetici gezegeni. Sizi bu ikisinin birleşimi alevlendirecek, sizi yukarıya kaldıracak yeni fikirler, yeni oluşumlar gündemde olacak. Çok iyi sonuçlar almanıza olanak sağlayacak muhteşem bir zemin oluşturacak. Yılın ilk altı ayında, Mayıs ayına kadar neyi kurguladıysanız, üzerine çok çalışmış ve birçok fırsatı kullanmışsanız tüm bunların başarısı Mayıs 11'den itibaren karşınıza çıkmaya başlayacak. 


Bu yıl sabit burçlar olan Boğa ve Akrep'te dört adet tutulma var; ikisi Akrep'te, ikisi Boğa'da.


TUTULMALAR

  • 30 Nisan 2022 Boğa burcunda Güneş tutulması ve yeniay | 23:27, 10 derece
  • 16 Mayıs 2022 Akrep burcunda Ay tutulması ve dolunay | 07:13, 25. derece
  • 25 Ekim 2022 Akrep burcunda Güneş tutulması ve yeniay | 13:48, 2 derece
  • 8 Kasım 2022 Boğa burcunda Ay tutulması ve dolunay | 14:01, 16 derece


İkizler olarak sizi en çok etkileyecek alan 12. eviniz. Yapılanma, düzenleme, yeniden iş kurma bu alanı ilgilendiriyor. Hatta bazı işleri sessizce halledeceksiniz. İnsanlarla "aramızda sır" dediğiniz konular gündeme gelecek. Sonradan açılacak, büyüyecek.

İkizler için Nisan ve Mayıs ayları ile Ekim ve Kasım aylarında çok güzel pozisyonlar ortaya çıkacak. İkizler'in yöneticis olan Merkür bu sene yne Hava grubu burçlarında; Kova, İkizler ve Terazi'de ilerleyecek. İkizler için yeni bir açılım sağlayacak. Çünkü Merkür ne zaman Hava ve Ateş grubunda ilerlerse, İkizler'e daha çok alan sağlıyor, daha çok iletişimini artırıyor ve diyaloglarını üst seviyelere getiriyor.


Bu nedenle sevgili İkizler siz de kurgularınızı düşünün, planlarınızı yapın, enerjinizi sınırlamayın. Ancak bu dönemde ani kararlar vermeyin, daha dikkatli olun. Çünkü biraz sürprizli konular, unuttuğunuz konular Mayıs ayında bir anda karşınıza çıkabilir. Olur mu dediğiniz, aklınızda soru işareti olan konular Mayıs ayında yeniden gündeme gelebilir. 

Özellikle yaz ayları son derece hareketli geçiyor. Temmuz sonu ve Ağustos'ta Güneş Aslan burcunda ilerlemeye başladığında İkizler'in çevre ilişkileri ve yenilikler yeniden ortaya çıkaracak. İkizler akıllarından geçen, yapmayı düşündükleri ne varsa bu döneme saklayabilirler. Ama yılın ikinci altı ayını en güzel geçirecek burçlar hangileri derseniz, başta İkizler burcu geliyor. Ocak'tan Mayıs ayına kadar iş başarıları söz konusu. Enerjileri o kadar yüksek ki, İkizler burcu çevresindeki insanlara da çok faydalı olacak, birçok insanın işini halledecek. Onlara iş pozisyonları yaratacak, altyapısını hazırlayacak. 

Sizlerle çalışan insanlar da çok mutlu olacaksınız. Siz de onlarla birlikte standartlarınızı yükselteceksiniz. Kendinizi ve çevrenizi sevmeye devam edin.


Muhteşem bir 2022 yılı sizin olsun.

Astrolog Filiz Özkol


Yorumları Youtube'dan izlemek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2022 yılı Boğa burcu yorumları! 2022'de Boğa burcu aşk hayatı, kariyeri, para durumu ve sağlığı