23 Nisan kutlamalarına alternatif etkinlik

Corona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı olan İstanbul'da bir sitede çocuklar 23 Nisan kutlamalarına alternatif bir etkinlik düzenledi.

23 Nisan 2020, Perşembe 11:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beylikdüzü'ndeki bir sitede sokağa çıkma yasağı nedeniyle 23 Nisan için alternatif bir etkinlik düzenlendi. Sitede yaşayan 6 çocuk bahçeye kurulan sahnede şiir okurken, site sakinleri balkon ve pencerelere çıkıp, bayrak salladı. Renkli görüntülere sahne olan 23 Nisan etkinliği havadan da görüntülendi.


Beylikdüzü, Adnan Kahveci Mahallesi'ndeki sitede alınan dört günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için alternatif bir kutlama düzenlendi.

Site yönetimi tarafından dün bahçeye sahne kuruldu. Site sakinleri de evlerinin balkonlarını ve pencerelerini bayraklarla süsledi. Sitede oturan 6 çocuk sırayla evlerinden çağrılarak, bahçede kurulan sahnede şiir okudu.

Site sakinleri de çocuklara alkışlarla destek verdi. Şiirlerin ardından hoparlörlerden marşlar ve şarkılar çalındı.Balkonlara ve pencerelere çıkanlar şarkılara eşlik etti. Etkinliğin sonunda şiir okuyan çocuklara kitap hediye edildi.

Öte yandan renkli görüntülere sahne olan 23 Nisan etkinliği havadan da görüntülendi.

DHA


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anıtkabir ve TBMM 100. yıl törenleri başladı