25-35 yaş arası kadınların erkeklerden beklediği 10 davranış

Biz 25 ve 35 yaş arasındaki 'arada kalmış' kadınlar biraz farklı. Erkekler sık sık 'Kadınlar ne ister?' diye soruyor olabilir ama yaş aralığı 25 ile 35 ise, maddeler biraz değişkelik gösterebilir. İnsanları mesaj atmak yerine aramanın hâlâ normal olduğunu düşünüyoruz. Bize göre ilk buluşmada çiçek götürmek klişe bir davranış değil. Çoğumuz kapımızın erkekler tarafından açılmasından memnuniyet duyabiliyoruz. Teknolojiyle büyüdük, hızlı adapte olduk ama Instagram hayatından nefret edenlerimiz çoğunlukta. Hâl böyle olunca akranımız erkekler bize nasıl yaklaşacaklarını kestirmekte zorluk çekiyor. Gerçek şu ki... Biz aşk hikayesi istiyoruz. İşte 25-35 yaş aarsındaki kadınların erkeklerden istediği 10 şey!

01 Mayıs 2020, Cuma 16:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bizi izleyin

Bizi izleyin

Bu, Instagram'da şeceremizi çıkarmak ya da gün boyu yazışmak anlamına gelmiyor. En azından yatağa giderken bir 'iyi geceler' dileği ya da 'Sabah görüşmek için sabırsızlanıyorum mesajı' hepsi bu. Bir kadına 'gözü üzerinde hissettirmek' çok da zor değil. 

Bizi koruyun

Bizi koruyun

Bu güçsüz olduğumuz anlamına gelmiyor. Yüksek topuklu ayakkabılar giydiğimizde arabaya binmemize yardım edebilirsiniz. Bindiğimiz taksinin plakasını rica etmekte de problem yok. Bunu herhangi bir kız arkadaşımız da yapıyor. Üşüğümüz zaman ceketinizi vermek de hiç yeşilçamdan fırlamış gibi görünmeyecek. Bunlardan çekinmeyin.

Hassas noktalarınızı anlatın

Hassas noktalarınızı anlatın

Bize korkularınızdan bahsedin. Yatakta iy vakit geçirmek için ille de ışıkları söndürmeyin. Bizi kaybektmekten korktuğunuzu söyleyin, çünkü korkuyorsunuz. Bunları saklamak 'cool' değil. Güzel bir ilişkiyi kaybetmekten herkes korkar. Daha yakışıklısına, daha eğitimlisine, daha zenginine yenilmek herkesin korkusudur.

Gerçek olun

Gerçek olun

Olmadığınız biri gibi davranmayın. Daha önce dinlemediğin grupların baskılı tişörtlerini giymek lisede kaldı. Neyseniz o olun. Zaten uzun vadeli bir birliktelik arayışı içindeyseniz, geçen zaman içinde gerçek kişiliğinizin ortaya çıkacağını bilirsiniz. Kimseyi aptal yerine koyarak etkileyemezsiniz.


Nasıl göründüğünüze önem verin

Nasıl göründüğünüze önem verin

Kimse size kırmızı halıya hazırlanır gibi giyinin demiyor. Ancak en azından her ortama uyacak ortalama bir görünümü yakalayın. Babanızın tişörtlerini giymeyin mesela. Bir ilişkiye başlarken ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz belki. Saçlarınızı bir kere de modelli kestirmeyi deneyebilirsiniz. Berbere girip "Merhaba, 5 numaraya vur abi" demeyin, aklınızda bir modelle gidin. 

Oyunlara başvurmayın

Oyunlara başvurmayın

Mesajlarımızı, cevapsız çağrılarımızı görmezden gelmeyin. Bir gün peşimizde koşup ertesi gün hiç görmemiş gibi yapmayın. Bir mesaja cevap vermek için saatlerce bekletmeyin, kimse o kadar meşgul olamaz. Öyle bir dünya yok. 


Sorular sorun

Sorular sorun

Görüşlerimizi merak ettiğinizi görmemizi sağlayın. Dünyaya bakış şeklimizi merak edin. Ne düşündüğümüzü önemseyin. Hep katılmak zorunda değilsiniz, bazen karşı çıkın. Tartışma açın. Birlikte haberleri de izleyebiliriz. 

Başarılarımızla gurur duyun

Başarılarımızla gurur duyun

İyi yaptığımız şeylerle gurur duyun. Ufak bir başarı da olsa gösterdiğimiz, bizi bir akşam yemeğine çıkarın. En büyük hayranımız olduğunuzu gösterin. Dünyaya 'en güzel kızı kaptığınızı' ilan edin. 

Tatlış olun

Tatlış olun

Sevimli hayvan isimleri en güzeli. Size demiyoruz ki en kalabalık ortamlarda yapın bunu, yavaş yavaş alıştırın dilinizi. Babanızın annenize hitap ettiği gibi ismiyle çağırmayın.

Fiziksel temas kurun

Fiziksel temas kurun

Ellerimizi tutun. Kalabalı ortamlarda elimizi tutup ilerleyin. Saçlarımızı tarayın, düşen kirpiğimizi alın. Bir öpücükten önce gözlerimizin içine bakın. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir ilişkide iki kez yapılamayacak 10 hata