2.5 milyonluk teklif

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, aşklarını gözler önünde yaşamaya başlayınca, firmaların da gözdesi haline geldiler

07 Eylül 2015, Pazartesi 11:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Biri ekranların en güzel isimlerinden Sinem Kobal... Diğeri ise Türkiye'nin en yakışıklı erkekleri arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu... Bu iki gözde isim yaklaşık 8 aydan beri yaşadıkları aşklarını artık gözler önünde yaşamaya başlayınca, firmaların da gözdesi haline geldiler.

"Bugüne kadar ayrı ayrı birçok firmanın reklamında rol alan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'na birçok markadan "Markamızın yeni yüzleri siz olun" teklifleri gelmeye başladı.

Son olarak Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya firmalarından biri yılbaşı kampanyası için ikiliye teklif götürdü.

Ancak Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, toplam 2 buçuk milyon liralık teklifi hiç düşünmeden reddetti.

""Beraberliğimizi reklam malzemesi yapmak istemiyoruz. Bize aynı dizi ve filmde oynamamız için de birçok teklif geliyor ama onları da reddediyoruz" diyen ünlü çift, iddialara göre ancak evlendikten sonra aynı reklam projesinde yer almaya sıcak bakıyor.

BEREN İLE KENAN öRNEĞİ Bu arada Beren Saat ve Kenan Doğulu da ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla birçok firmanın gözdesi olmuş ancak onlar da evlendikten sonra ilk kez aynı projede yer almayı kabul etmişti. çift rol aldıkları reklam filminden 2 buçuk milyon lira ücret almıştı.

EVLENİYORLAR Yaklaşık 8 aydır aşk yaşayan gözde çiftin düğün kararı aldığı ve hatta organizasyon için firmalarla görüştüğü söyleniyor.

çIRAĞAN SARAYI'NI İSTİYOR Sinem Kobal'ın düğünü için en çok çırağan Sarayı'nı istediği de konuşulanlar arasında. Takvim

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç'tan nafaka hamlesi