25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntem

Burun tıkanıklığı kabusunuz olmasın! İşte 25 saniyede burun tıkanıklığını geçirdiği öne sürülen yöntem  

14 Ekim 2017, Cumartesi 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kış kapıda ve soğuk algınlığına yakalanmamız an meselesi. Dışarıdan geldiğinizde ellerinizi yıkasanız da hasta olan insanlarla yakın temasta bulunmamaya çalışsanız da maalesef hastalığa yakalanmamak bazen imkansız hale geliyor.  

Gerek işte gerekse de okulda sürekli burnunuzu silmek rahatsız edici olabiliyor. Yapacağınız iki yöntemle burun tıkanıklığından 25 saniye içinde kurtulmak mümkün!  

Kulağa inandırıcı gelmeyebilir ancak denemekten zarar çıkmaz diyerek size çoğu kişinin bilmediği bu yöntemi anlatıyoruz. Burnunuzun sürekli akmasından, kızarmasından ve tahriş olmasından son derece rahatsızsanız siz de bu yöntemi deneyebilir, işe yarayıp yaramadığını öğrenebilirsiniz.  

İşte 25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntem

İşte 25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntem

Youtube’a yüklendikten hemen sonra 8 milyon kişi tarafından izlenen videoda doğal yöntemlerle burun tıkanıklığını gidermenin yöntemleri anlatılıyor.

1- Baskı ve akupunktur

1- Baskı ve akupunktur

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin.  

Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın.

İlk verdiğimiz yöntemi ve bu yöntemi sırayla 20 saniye boyunca uygulayın.  

2- Nefesinizi tutun

2- Nefesinizi tutun

İkinci yöntem de nefesinizi tutmak. Yeterince nefes alamadığınızda, beyin yaşama iç güdüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.

Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın. Rahatsız olacak duruma geldiğinizde parmaklarınızı çekin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde sivilce maskesi yapımı: Sivilce kurutucu maske tarifleri