'3-4 kişi kaldık, değerimizi bilin'

'3-4 kişi kaldık, değerimizi bilin'

Serdar Ortaç, her yaz olduğu gibi yeni albümüyle yine yaza damga vurdu. Konserden konsere koşan Ortaç, Tarkan'ın yeni şarkılarını çok beğendiğini belirterek, “3-4 kişi kaldık, değerimiz bilinmeli” dedi

04 Ağustos 2010, Çarşamba 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Serdar Ortaç, sekiz aydır birlikte olduğu sevgilisi Litvanyalı Asta (23) ile önceki gece Kuruçeşme’deki Secret Passion Restaurant’ta yemek yedi. Çifte, şarkıcı Nil Özalp eşlik etti.

Gece yarısı mekandan ayrılan Ortaç, sevgilisinin elini bir an olsun bırakmadı. Yaz konserlerinin yoğun tempoda sürdüğünü belirten popçu, “En son Türkmenistan’da konser verdim. Emin olun, burada gördüğüm yoğunluğu orada da yaşadım. Bu çok sevindirici benim için” dedi. 

Geçen hafta bir gazetede çıkan, “Kıbrıs’ta, kumarda 160 bin TL kaybettiği” yönündeki habere tepki gösteren Ortaç, “Baştan sona yalan. Ne öyle bir para kaybettim, ne kumar oynadım” dedi. 

Popçu, Tarkan’ın yeni albümüne de övgüler dizdi: “Henüz birkaç şarkısını dinleyebildim ama çok beğendim şarkıları. Piyasada üç-dört kişi kaldık. Değerlerimiz bilinmeli”

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliğini anlattı: Ruhların uyuşması çok önemli bir şey