Önceki Fotolar

3 çocuk sahibi baba bunu paylaştı, sosyal medya yıkıldı!

Evli ve üç çocuk babası 40 yaşındaki Jeremiah Peterson'ın paylaşımları sosyal medyada olay yarattı

18 Nisan 2019, Perşembe 13:11
A A

Spora başlamasının bir diğer sebebini ise iş yerinde de yeterince verimli olamadığı olarak açıklayan 40 yaşındaki baba, mükemmel ebeveyn olmanın paha biçilemez olduğunu ifade ediyor.

Yaşam tarzında ciddi değişikliklere gitmeye karar veren Jeremiah Peterson, ilk etapta haftada iki gün antrenman yapmaya başladı.

Antrenmanlarını son dönemlerin popüler beslenme trendi olan ve bazıları tarafından sağlıklı bulunmayan ketojenik diyetle destekleyen Jeremiah Peterson bu sayede çok kısa sürede 41 kilo verdi.

Her sabah ortalama 4 km yürüyen ve tırmanış yapan Jeremiah Peterson daha sonra ağırlık çalışabileceği bir spor salonuna yazıldı.

Spor salonunda ağırlık çalışmaları yapmaya da başlayan Jeremiah Peterson böylece kendisine tırmanış/yürüyüş ve ardından ağırlık antrenmanı yaptığı iki program çıkardı.


Ekmek ve makarna gibi karbonhidrat bakımından zengin gıdaları diyet listesinden çıkaran Jeremiah Peterson bunlar yerine et ve sağlıklı yağlar içeren gıdaları tercih etti.

Vücudu günden güne fit ve kaslı bir görünüme kavuşan Jeremiah Peterson beslenme alışkanlığını değiştirmesi sayesinde her güne çok daha mutlu başladığını hissetti.


Et ağırlıklı beslenen Jeremiah Peterson öğünlerinde sağlıklı yeşilliklere de mutlaka yer veriyor ve asla alkol tüketmiyor.


Sağlık sürecini Instagram hesabı üzerinden de her gün paylaşan Jeremiah Peterson'ın hesabında 95 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Takipçileri de Jeremiah Peterson'dan ilham alıyor ve değişim sürecini fotoğraflarla kendisine iletiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...