3 gündür kayıptı, bulundu

3 gündür kayıptı, bulundu

Adana'da pazar günü evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan Vesile Ergen adlı genç kız bulundu. Kadın sığınma evine yerleştirilen genç kız, babasının kendisini darbettiğini ileri sürdü, baba iddiaları yalanladı.

03 Nisan 2019, Çarşamba 13:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Ova Mahallesi'nde meydana geldi. Vesile Ergen (20) pazar günü akşam üzeri evden çıkıp bir daha evine dönmedi. Bunun üzerine ailesi Şakirpaşa Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Ancak o günden sonra genç kızdan bir daha haber alınamadı.

Genç kızın kaybolduğu gün sokaktan geçerken son görüntüleri de ortaya çıktı. Genç kız dün akşam saatlerinde polis tarafından bulundu. Genç kızın polise verdiği ifadede babası Fikri Ergen'in kendisini darbettiğini ileri sürerek, "Babam beni bazen sebepsiz yere döver. Bu nedenle evden kaçtım ve eve gitmek istemiyorum. Beni kadın sığınma evine yerleştirin" dediği öğrenildi.

Bu talep üzerine genç kız kadın sığınma evine yerleştirildi

Baba Fikri Ergen ise kızını kesinlikle dövmediğini bir süre önce bir ailenin oğluna kızını istediğini belirterek, "Biz kızımızın evlenmesini istemedik. Ancak kızım evlenmek istedi. Aile de bize ısrar etti ama biz kızımızı yine de vermedik. Bu nedenle kızımı kandırıp evden kaçmasına ve daha sonrada bana iftira atıp kadın sığınma evine yerleşmesine neden oldular. Ben kesinlikle kızımı hiç bir zaman dövmedim" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MSB duyurdu! PKK’ya büyük darbe: 9 terörist…